Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Name
he: שם

en: Save profile type
he: שמירת סוג פרופיל
