Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम
