Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Help text
pt: Texto de ajuda

en: Name
pt: Nome
