Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Name
sl: Ime
