Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Help text
sr: Помоћ

en: Name
sr: Име
