Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Name
te: పేరు
