Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Name
am: ስም
