Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Name
hi: नाम

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
hi: क्रय
