Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
lt: Užsakymas
