Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Help text
nl: Helptekst

en: Name
nl: Naam

en: Save profile type
nl: Profieltype opslaan

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
nl: Systeemnamen mogen niet alleen uit cijfers bestaan.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
nl: Bestelling

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Commerce Customer profile
nl: Commerce klantprofiel

en: Customer Profiles
nl: Klantprofielen
