Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Help text
pt: Texto de ajuda

en: Name
pt: Nome

en: Save profile type
pt: Salvar tipo de perfil

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
pt: Identificador não podem consistir apenas de números.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
pt: Pedido
