Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Name
ro: Nume
