Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Name
ru: Название

en: Save profile type
ru: Сохранить тип профиля

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
ru: Машинное имя не может содержать только цифры.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
ru: Заказ

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Commerce Customer profile
ru: Commerce Профиль покупателя
