Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Name
tr: İsim
