Customizable entities (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (87 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Active
az: Aktiv

en: Inline
az: Xətdə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Title field label
az: Başlıq sahəsi labeli

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Hidden
az: Gizli

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Processing
az: Emal edilir

en: Above
az: Yuxarıda

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: Submission form settings
az: Təqdimat formasının parametrləri

en: language
az: dil

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.

en: No revision
az: Başlıq tələb edir

en: Requires a title
az: Başlıq tələb edir

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Preview before submitting
az: Təqdim etməzdən əvvəl nəzərdən keçirin

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
az: Bu tip məzmun yaratarkən və ya redaktə edərkən bu mətn səhifənin yuxarı hissəsində göstəriləcək.

en: Author username and publish date will be displayed.
az: Müəllif istifadəçi adı və nəşr tarixi göstərilir.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: Promote selected content to front page
az: Seçilmiş məzmunu ön səhifəyə təşviq edin

en: Demote selected content from front page
az: Seçilmiş məzmunu ön səhifədən aşağı salın

en: Make selected content sticky
az: Seçilmiş məzmunu yapışqan edin

en: Make selected content not sticky
az: Seçilmiş məzmunu yapışqansız edin

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
