Customizable entities (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (70 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Title field label
hy: Վերնագրի դաշտը պիտակը:

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: New revision
hy: Նոր վերանայում

en: language
hy: լեզու

en: No revision
hy: Վերանայում չկա

en: Requires a title
hy: Պահանջվում է անվանում

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Display author and date information.
hy: Ցույց տալ ինֆորմացիայի հեղինակին և տեղադրման ամսաթիվը:

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
hy[0]: Ջնջված է 1 գրառում:
hy[1]: Ջնջված են @count գրառումներ:
