Customizable entities (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (139 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Teaser
ca: Resum

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Updated
ca: Actualitzat

en: type
ca: tipus

en: User
ca: Usuari

en: status
ca: estat

en: Created
ca: Creat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Inline
ca: En línia

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Title field label
ca: Etiqueta del camp títol

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Title label
ca: Etiqueta del títol

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Optional
ca: Opcional

en: Operation
ca: Operació

en: You have to specify a valid date.
ca: Heu d'especificar una data vàlida.

en: Full
ca: Complet

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Hidden
ca: Ocult

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: published
ca: publicat

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: any
ca: qualsevol

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Date created
ca: Data creada

en: Not published
ca: No publicat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: not published
ca: no publicat

en: not sticky
ca: no estàtic

en: sticky
ca: estàtic

en: not promoted
ca: no promocionat

en: promoted
ca: promocionat

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Processing
ca: Processant

en: Above
ca: A sobre

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Preview trimmed version
ca: Previsualitza la versió reduïda

en: Preview full version
ca: Previsualitza la versió sencera

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Up to date translation
ca: Traducció actualitzada

en: Outdated translation
ca: Traducció caducada

en: clone
ca: clona

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: translate
ca: tradueix

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: New revision
ca: Nova revisió

en: Submission form settings
ca: Configuració del formulari d'enviament de dades

en: language
ca: idioma

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
ca: La versió retallada dels vostres enviaments mostra quin aspecte tenen aquests quan es promouen a la pàgina principal o quan s'exporten per a sindicació. <span class="no-js"> Podeu inserir el delimitador "&amp;lt;!--break--&amp;gt;;" (sense les cometes) per ajustar el punt de tall de l'enviament.</span>

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ca: S'ha retornat @type %title a la revisió de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: No revision
ca: No hi ha cap revisió

en: Requires a title
ca: Requereix un títol

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Is new
ca: És nou

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Preview before submitting
ca: Previsualitza abans d'enviar

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
ca: Aquest text es mostrarà a la part superior de la pàgina quan es creï o s'editi contingut d'aquest tipus.

en: Display author and date information.
ca: Mostra la informació de l'autor i la data.

en: Author username and publish date will be displayed.
ca: Es mostrarà el nom d'usuari de l'autor i la data de publicació.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Publish selected content
ca: Publica el contingut seleccionat

en: Unpublish selected content
ca: Retira el contingut seleccionat

en: Promote selected content to front page
ca: Promou el contingut seleccionat a la portada

en: Demote selected content from front page
ca: Degrada el contingut seleccionat de la portada

en: Make selected content sticky
ca: Fes el contingut seleccionat estàtic

en: Make selected content not sticky
ca: Fes el contingut seleccionat no estàtic

en: Delete selected content
ca: Suprimeix el contingut seleccionat

en: Deleted @count posts.
ca: S'han suprimit @count entrades.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
ca: El contingut d'aquesta pàgina ha estat o bé modificat per un altre usuari, o bé ja heu enviat les modificacions utilitzant aquest formulari. Com a resultat, els vostres canvis no es poden desar.

en: Don't display post information
ca: No mostris la informació de l'entrada

en: Creates revision
ca: Crea revisió

en: Undefined language (@langcode)
ca: Llengua no definida (@langcode)

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %time. El format de data és YYYY-MM-DD i %timezone és el desplaçament respecte l'UTC del fus horari. Deixeu-ho en blanc per utilitzar la data d'enviament del formulari.

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on

en: Label display for @title
ca: Presentació de l'etiqueta per @title

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
ca[0]: S'ha suprimit 1 entrada.
ca[1]: S'han suprimit @count entrades.
