Customizable entities (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (136 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: status
lt: būsena

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Full
lt: Pilnas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: published
lt: paskelbtas

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: any
lt: visi

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Above
lt: Virš

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Up to date translation
lt: Atnaujintas vertimas

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: clone
lt: klonuoti

en: export
lt: eksportuoti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: translate
lt: išversti

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: language
lt: kalba

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
lt: @type %title buvo atstatyta į versija iš %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Is new
lt: Yra naujų

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
lt: Šis tekstas bus rodomas puslapio viršuje kai bus kuriamas ar redaguojamas šio turinio tipo turinys.

en: Display author and date information.
lt: Rodyti autoriaus ir datos informaciją.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Publish selected content
lt: Paskelbti pasirinktą turinį

en: Unpublish selected content
lt: Nebeskelbti pasirinkto turinio

en: Promote selected content to front page
lt: Iškelti pasirinktą turinį į pirmą puslapį

en: Demote selected content from front page
lt: Pašalinti pasirinktą turinį iš pirmo puslapio

en: Make selected content sticky
lt: Pasirinktą turinį prikabinta

en: Make selected content not sticky
lt: Pasirinktą turinį neprikabinta

en: Delete selected content
lt: Pašalinti pasirinktą turinį

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: Don't display post information
lt: Nerodyti įrašo informacijos

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
lt[0]: Pašalintas @count  įrašas.
lt[1]: Pašalinti @count įrašai.
lt[2]: Pašalinta @count įrašų.
