dot2code - QR code management service (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Email
ne: ईमेल

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Mode
ne: प्रकार

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन
