dot2code - QR code management service (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Update
gl: Actualizar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Create
gl: Crear

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Not found
gl: Non atopada

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Mode
gl: Modo

en: Domain
gl: Dominio

en: Address
gl: Enderezo

en: Send
gl: Enviar

en: Company
gl: Compañía

en: Start
gl: Comezo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Duration
gl: Duración

en: Postal code
gl: Código postal

en: English
gl: Inglés

en: Spanish
gl: Español

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Domains
gl: Dominios

en: Generate
gl: Xerar

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Invalid token
gl: Comodín no válido

en: Galician
gl: Galego

en: Locales
gl: Localizacións

en: Reusable
gl: Reutilizable
