dot2code - QR code management service (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Create
lt: Kurti

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Not found
lt: Nerasta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Mode
lt: Būdas

en: Domain
lt: Domenas

en: Address
lt: Adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: Company
lt: Įmonė

en: Start
lt: Pradžia

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Duration
lt: Laikas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: English
lt: Anglų

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Files path
lt: Failų kelias

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Invalid token
lt: Klaidingas token

en: Locales
lt: Lokalės

en: Interface
lt: Sąsaja
