Da Vinci (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Help
ar: المساعدة

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Map
ar: خريطة

en: by
ar: كتبه

en: My account
ar: حسابي

en: Data
ar: المعطيات

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Posted on
ar: مرسل في

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Status message
ar: رسالة الحالة
