Da Vinci (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Help
tr: Yardım

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Map
tr: Harita

en: by
tr: yazan

en: My account
tr: Hesabım

en: Data
tr: Veri

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Posted on
tr: Gönderim tarihi

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Status message
tr: Durum mesajı
