Da Vinci (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Logo
ur: لوگو
