Da Vinci (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Left side
da: Venstre side

en: Right side
da: Højre side

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Map
da: Knyt

en: by
da: af

en: My account
da: Min konto

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Posted on
da: Oprettet

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Status message
da: Statusmeddelelse
