Da Vinci (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
