Da Vinci (7.x-3.7) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: by
nl: door

en: My account
nl: Mijn account

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Show breadcrumbs in a page
nl: Kruimelpad weergeven op een pagina

en: Check this option to show breadcrumbs in page. Uncheck to hide.
nl: Aanvinken om kruimelpad weer te geven. Uitvinken om te verbergen.

en: Exclude CSS files
nl: CSS-bestanden uitsluiten
