Dashboard Connector (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Overridden
ar: متجاوز
