Dashboard Connector (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Client ID
id: ID Klien

en: Up to date
id: Mutakhir

en: Overridden
id: Ditimpa
