Data (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (130 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: <none>
hu: < nincs >

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: Create
hu: Létrehozás

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Normal
hu: Általános

en: Item count
hu: Elemszám

en: Edit view
hu: Nézet szerkesztése

en: Override
hu: Felülírás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Schema
hu: Séma

en: New !type
hu: Új !type

en: Select
hu: Kiválasztás

en: List of nodes
hu: Tartalmak listája

en: Set
hu: Beállítás

en: Devel load
hu: Devel betöltés

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Locked
hu: Zárolt

en: Data
hu: Adat

en: Drop
hu: Eldobás

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: adjust
hu: igazítás

en: Edit title
hu: Cím szerkesztése

en: Search index
hu: Keresési index

en: Comparison
hu: Összehasonlítás

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Primary key
hu: Elsődleges kulcs

en: Table name
hu: Tábla neve

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Join type
hu: Kapcsolódás típusa

en: Error creating table.
hu: Hiba történt a tábla létrehozása során.

en: Filter on %field
hu: Szűrés %field szerint

en: Sort by %field
hu: Rendezés %field szerint

en: Data table
hu: Adattábla

en: Create new table
hu: Új tábla létrehozása

en: Adjust !table
hu: !table igazítása

en: Option 1: Update schema information
hu: 1. lehetőség: a séma frissítése

en: Update schema information
hu: Séma frissítése

en: Option 2: Alter table
hu: 2. lehetőség: tábla módosítása

en: Alter table
hu: Tábla módosítása

en: Create table
hu: Tábla létrehozása

en: Don't change anything
hu: Módosítások elvetése

en: Error updating schema
hu: Hiba történt a séma frissítésekor

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Could not resolve
hu: Nem sikerült feloldani

en: Error creating table
hu: Hiba történt a tábla létrehozásakor

en: Table title
hu: Tábla címe

en: Number of fields
hu: Mezők száma

en: Name is already taken.
hu: Ez a név már foglalt.

en: At least one field must be created.
hu: Legalább egy mezőt létre kell hozni.

en: Enter a number greater than 0.
hu: 0-nál nagyobb számot kell megadni.

en: Names can't be numbers.
hu: A név nem állhat csak számból.

en: Names must be unique.
hu: A névnek egyedinek kell lennie.

en: Revert this table?
hu: A tábla visszaállítása?

en: Delete all selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: Table does not exist in database.
hu: A tábla nem létezik az adatbázisban.

en: Compare schemas
hu: Sémák összehasonlítása

en: Saved changes
hu: Mentett változtatások

en: Deleted field !field_name
hu: !field_name törölt mező mező törlése megtörtént

en: Added field !field
hu: !field mező hozzáadása megtörtént

en: Invalid field.
hu: Érvénytelen mező.

en: Left join
hu: Balról kapcsolt

en: Inner join
hu: Belső kapcsolás

en: Name *
hu: Név *

en: Unsigned
hu: Előjel nélküli

en: Joins
hu: Kapcsolások

en: administer data tables
hu: adattáblák adminisztrációja

en: Data tables
hu: Adattáblák

en: Administer data tables.
hu: Adattáblák adminisztrációja.

en: Adjust schema
hu: Séma igazítása

en: Create a table
hu: Tábla létrehozása

en: Create a data table.
hu: Adattábla létrehozása.

en: Drop table
hu: Tábla törlése

en: Drop a data table.
hu: Egy adattábla törlése.

en: Edit schema
hu: Séma szerkesztése

en: Configure views
hu: Nézetek beállítása

en: Revert data table
hu: Adattábla visszaállítása

en: Export data table.
hu: Adattábla exportálása.

en: Admin UI for Data Module
hu: Adminisztrációs felület a <em>Data</em> modulhoz

en: Configure search
hu: Keresés beállítása

en: Active !type
hu: Aktív !type

en: Add to !title
hu: Hozzáadás ehhez: !title

en: Remove from !title
hu: Eltávolítás ebből: !title

en: Relate to nodes
hu: Kapcsolódás tartalmakhoz

en: Relate data tables to nodes.
hu: Adatok kapcsolása tartalmakhoz.

en: Natural name of the table.
hu: A tábla természetes neve.

en: Meta info
hu: Metaadat

en: View data tables.
hu: Adattáblák megtekintése.

en: Create, modify and delete data tables.
hu: Az adattáblák létrehozása, módosítása és törlése.

en: Edit the title of the table.
hu: A tábla címének szerkesztése.

en: Orphaned Tables
hu: Árva táblák

en: Manage data tables.
hu: Adattáblák kezelése.

en: Adopt tables
hu: Táblák átvétele

en: Term path
hu: Kifejezés útvonala

en: <Default>
hu: <Alapértelmezett>

en: Choose the filter format to use for this field.
hu: Ki kell választani a mezőhöz alkalmazandó szűrőformát.

en: Error adding field.
hu: Hiba történt a mező hozzáadása során.

en: Error adding index.
hu: Hiba történt a index hozzáadása során.

en: Error dropping index.
hu: Hiba történt a index eltávolítása során.

en: Error adding unique key.
hu: Hiba történt az egyedi kulcs hozzáadása során.

en: Error dropping unique key.
hu: Hiba történt az egyedi kulcs eltávolítása során.

en: A text field cannot be made a primary key.
hu: Szöveg nem lehet elsődleges kulcs.

en: Error creating primary key.
hu: Hiba történt az elsődleges kulcs hozzáadása során.

en: Cannot make a primary key field a text field.
hu: Az elsődleges kulcsot tartalmazó mezőt nem lehet szöveges típusúvá alakítani.

en: Cannot change field.
hu: A mező nem módosítható.

en: Cannot drop field.
hu: A mező nem törölhető.
