Data (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Locked
hy: Արգելափակված
