Data (7.x-1.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: View
ca: Mostra

en: <none>
ca: Cap

en: Create
ca: Crea

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Index
ca: Índex

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Data
ca: Dades

en: Drop
ca: Elimina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: adjust
ca: ajusta

en: data
ca: Dades

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Comparison
ca: Comparació

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Table name
ca: Nom de la taula

en: Warnings
ca: Alertes

en: Error creating table.
ca: Error al crear la taula.

en: Filter on %field
ca: Filtrat el %field

en: Sort by %field
ca: Ordenat per %field

en: Data table
ca: Taula de dades

en: Create new table
ca: Crea nova taula

en: Option 1: Update schema information
ca: Opció 1: Actualitza la informació de l'esquema

en: Update schema information
ca: Actualitza la informació de l'esquema

en: Option 2: Alter table
ca: Opció 2: Modifica la taula

en: Alter table
ca: Modifica la taula

en: Saved changes
ca: Canvis guardats

en: Unsigned
ca: Sense signe

en: Administer data tables.
ca: Administrar taula de dades

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Edit @item item @id
ca: Edita @item amb identificador @id

en: The id field can not be edited.
ca: El camp identificador no pot ser editat.

en: Edit data in the %table_name table
ca: Editar dates en la taula %table_name

en: Configure entity form
ca: Configurar formulari

en: Edit data item
ca: Editar element de dades

en: Data entity
ca: Entitat de dades

en: Defines data tables as entity types.
ca: Defineix les taules de dates com tipus d'entitat

en: No label
ca: Sense etiqueta
