Data (7.x-1.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: <none>
lt: -joks-

en: Create
lt: Kurti

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Normal
lt: Normalus

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Index
lt: Indeksas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Data
lt: Duomenys

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Date type
lt: Datos tipas

en: - Select operation -
lt: - Pasirinkite veiksmą -
