DataPublic (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (2256 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais Ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Resources
lv: Resursi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Veidi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Icon
lv: Ikona

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: key
lv: taustiņš

en: link
lv: saite

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Component
lv: Komponents

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Permitted file extensions
lv: Atļautie failu paplašinājumi

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Files
lv: Faili

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Post
lv: Ieraksts

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Bottom
lv: Apakša

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Node types
lv: Satura tipi

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Public registrations
lv: Publiska reģistrācija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Never
lv: Nekad

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Prev
lv: Iepr

en: System
lv: Sistēma

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: OR
lv: VAI

en: Company
lv: Uzņēmums

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Colors
lv: Krāsas

en: Example
lv: Piemērs

en: Method
lv: Veids

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: All day
lv: Visu dienu

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Other
lv: Citi

en: Align
lv: Novietot

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Link URL
lv: Saites URL

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Blog
lv: Blogs

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: String
lv: Virkne

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Default front page
lv: Noklusējuma sākumlapa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: <All>
lv: <Visi>

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Allow users to choose default
lv: Ļaut lietotājiem izvēlēties noklusējumu

en: Buttons and plugins
lv: Pogas un spraudņi

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Toolbar location
lv: Rīkjoslas novietojums

en: Path location
lv: Takas atrašanās vieta

en: Enable resizing button
lv: Iespējot izmēru izmainīšanas pogu

en: Block formats
lv: Bloka formāts

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Verify HTML
lv: Verificēt HTML

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lv: Pārvērst &lt;font&gt; tagus par style attribūtiem

en: Remove linebreaks
lv: Izņemt rindas pārtraukumus

en: Apply source formatting
lv: Pielietot koda formatēšanu

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS path
lv: CSS ceļš

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: normal
lv: normāla

en: minute
lv: minūte

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Link to node
lv: Saite uz mezglu

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: Maximum file size per upload
lv: Maksimālais faila izmērs vienā augšupielādē

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Change
lv: Mainīt

en: English
lv: Angļu

en: in
lv: iekš

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Token
lv: Marķieris

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Countries
lv: Valstis

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Last refresh
lv: Pēdējā atsvaidzināšana

en: Clear
lv: Notīrīt

en: menu
lv: izvēlne

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Add new group
lv: Pievienot jaunu grupu

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus bez administratora apstiprinājuma.

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Today
lv: Šodien

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: First
lv: Pirmā

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Query
lv: Vaicājums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: For language %lang_name (code %lang_code)
lv: Priekš valodas %lang_name (kods %lang_code)

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: hour
lv: stunda

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: The default zoom level of a Google map.
lv: Noklusējuma Google kartes tālummaiņas līmenis

en: Map
lv: Karte

en: Alignment
lv: Novietojums

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Default template
lv: Noklusējuma veidne

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: Results
lv: Rezultāti

en: open
lv: atvērts

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Style
lv: Stils

en: change
lv: mainīt

en: Forums
lv: Forumi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: Session
lv: Sesija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Installed
lv: Instalēts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Interval
lv: Intervāls

en: completed
lv: pabeigts

en: Length of trimmed posts
lv: Apgriezto ierakstu garums

en: 200 characters
lv: 200 simboli

en: 400 characters
lv: 400 simboli

en: 600 characters
lv: 600 simboli

en: 800 characters
lv: 800 simboli

en: 1000 characters
lv: 1000 simboli

en: 1200 characters
lv: 1200 simboli

en: 1400 characters
lv: 1400 simboli

en: 1600 characters
lv: 1600 simboli

en: 1800 characters
lv: 1800 simboli

en: 2000 characters
lv: 2000 simboli

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lv: Maksimālais simbolu skaits apgrieztā ziņā. Drupal izmantos šo iestatījumu, lai noteiktu, ar kādu nobīdi tiks apgrieztas garas ziņas. Ziņas apgrieztā versija visbiežāk tiek izmantota kā reklāmrinda, lai parādītu ziņu galvenajā lapā, XML barotnēs u.c. Lai aizliegtu reklāmrindas, norādiet 'Neierobežots'.  Ņemiet vērā, ka šis iestatījums attieksies tikai un jaunu vai mainītu saturu un neietekmēs esošās reklāmrindas.

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lv: PHP uzstādījumi ierobežo faila augšuplādes limitu līdz %size.

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: New
lv: Jauns

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: image
lv: attēls

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Ok
lv: Labi

en: cancel
lv: atcelt

en: Tabs
lv: Cilnes

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File types
lv: Datņu veidi

en: Control how your image/file browser works.
lv: Kontrolējiet kā izturās jūsu attēlu/datņu pārlūks.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lv: Iespējot inline attēlu/datņu ievietošanu vienkāršo textarea elementos

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Analysis
lv: Analīze

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus šīs formas iesniegumus?

en: Are you sure you want to delete this submission?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties dzēst šo iesniegumu?

en: Submitted values are
lv: Iesniegtās vērtības ir

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Q
lv: J

en: responses
lv: atbildes

en: Webforms
lv: Webformas

en: View and edit all the available webforms on your site.
lv: Skatīt un labot visas vietnē pieejamās webformas.

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Go to form
lv: Doties uz formu

en: View this form.
lv: Aplūkot šo formu.

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: E-mail to address
lv: Sūtīt e-pastu adresei

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: ever
lv: kādreiz

en: every hour
lv: katru stundu

en: every day
lv: katru dienu

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Submission #@sid
lv: Iesniegums #@sid

en: Previous submission
lv: Iepriekšējais iesniegums

en: Next submission
lv: Nākamais iesniegums

en: Submitted by !name
lv: Iesniedza !name

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lv: Iespējot formu un aptauju veidošanu.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lv: Ja lauks ir savēršams, lietotājs var atvērt vai aizvērt lauku grupu.

en: Collapsed by Default
lv: Pēc noklusējuma savērsts

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lv: Savēršamas lauku grupas pēc noklusējuma ir "atvērtas". Atzīmē šo iespēju, lai pēc noklusējuma lauku grupa būtu "slēpta".

en: Web Images
lv: Tīkla attēli

en: Desktop Images
lv: Darbvirsmas attēli

en: Additional Extensions
lv: Papildus paplašinājumi

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lv: Atdalot ar komatu, ievadi sarakstu ar papildus failu paplašinājumiem šai augšupielādes formai. <br /> Ievadītie paplašinājumi tiks pievienoti augstāk norādītajiem elementiem.

en: Max Upload Size
lv: Maksimālais augšupielādes lielums

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lv: Ievadi maksimālo lietotāja pievienojamo (KB) datnes izmēru.

en: Upload Directory
lv: Augšupielādes direktorija

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lv: Webformas augšupielādes vienmēr tiek saglabātas vietnes datņu direktorijā (sites/files). Jūs varat norādīt apakšdirektoriju, kur saglabāt jūsu failus.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lv: Datnes ar '%ext' paplašinājumu nav atļautas, lūdzu augšupielādējiet datni ar %exts paplašinājumu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lv: Datne '%filename' ir pārāk liels (%filesize KB). Lūdzu augšupielādējiet datni %maxsize KB vai mazāku.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lv: Augšupielādēto datni %filename nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija iespējams nav rakstāma.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lv: Augšupielādēto datni nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija neeksistē.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lv: Augšupielādējot jaunu datni tiks aizstāta esošā.

en: User uploaded file
lv: Lietotāja augšupielādes datne

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lv: Atļauj veidot skalas jautājumus, izmantojot radio pogas.

en: Non-empty
lv: Netukšs

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lv: Marķēšana atļauj ievadīt brīvu HTML vai PHP loģiku jūsu formā.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lv: Atļauj veidot izvēles rūtiņas, radio pogas vai izvēles sarakstus.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lv: Liels teksta ievades lauks, kas atļauj teksta ievadi vairākās rindās.

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lv: Formatēt laika attēlumu 12 vai 24 stundās.

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: Slogan
lv: Devīze

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: The name used to indicate anonymous users.
lv: Nosaukums, ko izmanto anonīmo lietotāju parādīšanai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lv: Mājas lapa rāda saturu no šī relatīvā URL-a. Ja neesat pārliecināts, norādiet "node".

en: Image crop
lv: Attēla apgriešana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Display on separate page
lv: Rādīt atsevišķā lapā

en: Challenge description
lv: Pārbaudes apraksts

en: Always add a challenge.
lv: Vienmēr pievienot izaicinājumu

en: The CAPTCHA settings were saved.
lv: CAPTCHA uzstādījumi tika saglabāti.

en: 10 more examples of this challenge.
lv: 10 citi piemēri no šāda veida pārbaudes.

en: Location of comment submission form
lv: Komentāra iesniegšanas formas atrašanās vieta

en: skip CAPTCHA
lv: izlaist CAPTCHA

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lv: Jūsu ievadītais drošības kods ir nepareizs.

en: Examples
lv: Piemēri

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: tiny
lv: ļoti mazs

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Character spacing
lv: Simbolu attālums

en: Noise level
lv: Trokšņu līmenis

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
lv: Neizdevās izveidot CAPTCHA attēlu. Pārbaudiet CAPTCHA iestatījumus, it īpaši lietoto fontu.

en: What code is in the image?
lv: Kāds kods redzams attēlā?

en: Provides an image based CAPTCHA.
lv: Nodrošina uz attēlu balstītu CAPTCHA

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Information
lv: Informācija

en: Variables
lv: Mainīgie

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: The content of the block as shown to the user.
lv: Bloka saturs tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Publish
lv: Publicēts

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Date - newest first
lv: Datums - vispirms jaunākie

en: Date - oldest first
lv: Datums - vispirms vecākie

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Global
lv: Globāls

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: File format
lv: Faila formāts

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Thread
lv: Pavediens

en: Hot topic threshold
lv: Karsto tēmu slieksnis

en: Topics per page
lv: Tēmu skaits lapā

en: Posts - most active first
lv: Ziņas - visaktīvākās vispirms

en: Posts - least active first
lv: Ziņas - mazāk aktīvās vispirms

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Distinct
lv: Atšķirīgās

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Available
lv: Pieejams

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: File display
lv: Faila attēlojums

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: All types
lv: Visi veidi

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Values
lv: Vērtības

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: District of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Top level book
lv: Pirmā līmeņa grāmata

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: Account
lv: Konts

en: Data
lv: Dati

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Search help
lv: Meklēt palīdzībā

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Or
lv: Vai

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Default picture
lv: Noklusētais attēls

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lv: URL attēlam, kuru rādīt lietotājiem, kas nav norādījuši savu attēlu. Atstājiet tukšu, lai nenorādītu attēlu.

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms

en: Link class
lv: Saites klase

en: API Keys
lv: API atslēgas

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Login name
lv: Lietotājvārds

en: Auto-reply
lv: Auto-atbilde

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: Author's website
lv: Autora mājaslapa

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
lv: Parāda komentāra dziļumu, ja tam ir pavedieni.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
lv: Sakārtot pēc pavedieniem. Tas saturēs atvases kopā ar to vecākiem.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atbildētu uz komentāru.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Submission deleted.
lv: Iesniegums dzēsts.

en: field
lv: lauks

en: nodes
lv: mezgli

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: clone
lv: klonēt

en: Week @week
lv: @week nedēļa

en: Translate
lv: Tulkot

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lv: Tulkojuma ielāde nav veiksmīga, jo nevar nolasīt failu %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid_plural" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā .

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur sintakses kļūdu %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid" nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr[]"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: negaidīta simbolu virkne %line. rindā.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename negaidīti beidzies %line. rindā.

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Target
lv: Mērķis

en: Time ago
lv: Pirms

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Element
lv: Elements

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Effect
lv: Effekts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts

en: Menu block
lv: Izvēlnes bloks

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Resizable
lv: Maināms izmērs

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Acronym
lv: Akronīms

en: original
lv: oriģināls

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Inherit
lv: Mantot

en: Settings page
lv: Uzstādījumu lapa

en: pixels
lv: pikseļi

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Invalid display id @display
lv: Nederīgs attēlojuma ID @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
lv: Kļūda: @table > @field apdarinātājs neeksistē!

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: export
lv: eksportēt

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: The cache has been cleared.
lv: Kešatmiņa tika iztīrīta.

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: of
lv: no

en: translate
lv: tulkot

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: No link
lv: Nav saites

en: outdated
lv: novecojis

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Row
lv: Rinda

en: IP address
lv: IP adrese

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: E-mail to
lv: Sūtīt e-pastu uz

en: File browser
lv: Failu pārlūks

en: Configuration profiles
lv: Uzstādījumu profili

en: Absolute URLs
lv: Absolūtais URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lv: Iezīmējiet, ja vēlatais, lai IMCE atgriezu absolūto datnes URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lv: Noklusētā rīcība jau esošām datnēm augšupielādes laikā

en: Keep the existing file renaming the new one
lv: Paturēt esošo datni, pārsaukt jauno

en: Keep the existing file rejecting the new one
lv: Paturēt esošo datni, atmest jauno

en: Replace the existing file with the new one
lv: Aizstāt esošo datni ar jauno

en: Default method for creating thumbnails
lv: Noklusētā sīktēlu izveidošanas metode

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lv: Samazināt attēlu ņemot par piemēru sīktēla dimensijas.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lv: No sākuma samazināt, tad apgriezt attēlu lai iekļautos sīktēla dimensijās.

en: Role-profile assignments
lv: Lomu-profilu piesaiste

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: Tips
lv: Padomi

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Directions
lv: Virzieni

en: Delimited text
lv: Atdalīts teksts

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lv: Vienkārša teksta datne atdalīta ar komatiem, cilnēm vai citām rakstzīmēm.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lv: Ar Microsoft Excel lasāma datne.

en: Delimited text format
lv: Atdalītā teksta formāts

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Delete selected files
lv: Dzēst atlasītās datnes

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Citation
lv: Atsauce

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar norādīto atļaujas virkni.

en: Site default language
lv: Vietnes noklusētā valoda

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Users who have created accounts on your site.
lv: Lietotāji, kuri ir izveidojuši kontus jūsu vietnē.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: Default style
lv: Noklusējuma stils

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: Google Analytics module
lv: Google Analytics modulis

en: No role
lv: Nav lomas

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: File preview
lv: Priekšapskatīt failu

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Faila MIME tips.

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Page Text
lv: Lapas Teksts

en: Translation to %language
lv: Tulkojums uz %language valodu

en: Translate Text
lv: Tulkot tekstu

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Enable sharing translations with server
lv: Iespējot tulkojumu koplietošanu ar serveri

en: Localization client
lv: Lokalizācijas klients

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lv: Tā ir unikāla atslēga, kas Jums ļaus sūtīt tulkojumus uz attālo serveri. Lai iegūtu savu API atslēgu dotieties uz !server-link.

en: Translate strings
lv: Tulkot virknes

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Edit string
lv: Labot simbolu rindu

en: locale
lv: lokāle

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Multilingual support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Enabled, with translation
lv: Ieslēgts, ar tulkojumiem

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: 12-hour (am/pm)
lv: 12-stundas (am/pm)

en: 24-hour
lv: 24-stundas

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Sum
lv: Summa

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: form
lv: forma

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Basic options
lv: Pamata iestatījumi

en: The results of this submission may be viewed at:
lv: Šī iesnieguma rezultāti apskatāmi:

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Your webform has been published.
lv: Jūsu webforma tika publicēta.

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.

en: Showing all results.
lv: Radīt visus rezultātus.

en: Submission Details
lv: Iesnieguma detaļas

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lv: Klikškiniet uz eksistējoša komponenta nosaukuma, lai labotu tā iestatījumus.

en: Submissions for this form are closed.
lv: Šīs formas iesniegumi ir dzēsti.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lv: Lai aplūkotu šo formu jums <a href="!login">jāielogojas</a> vai <a href="!register">jāreģistrējas</a>.

en: You do not have permission to view this form.
lv: Jums nav tiesību redzēt šo formu.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lv: Jūs šo formu esat aizpildījis maksimālo reižu skaitu (@count).

en: You have already submitted this form.
lv: Jūs jau esat aizpildījis šo formu.

en: You may not submit another entry at this time.
lv: Šobrīd jūs nevarat nosūtīt vēlvienu ierakstu.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lv: <a href="!url">Apskatīt jūsu iepriekšējos iesniegumus</a>.

en: Default e-mail values
lv: Noklusētās e-pasta vērtības

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lv: Noklusētā webformas rezultātu sūtītāja adrese; bieži formas izstrādātāja e-pasta adrese.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lv: Noklusētais sūtītāja vārds, kas tiek izmantots kopā ar noklusēto sūtītāja adresi.

en: Default subject
lv: Noklusētais temats

en: Form submission from: %title
lv: Formas iesniegums no: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lv: Noklusētais temata lauks jebkuram nosūtītajam rezultātam.

en: Form: !form
lv: Forma: !form

en: Submission updated.
lv: Iesniegums atjaunots.

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības

en: Form components
lv: Form komponets

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Website timezone
lv: Tīmekļa vietnes laika zona

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Use a textfield for year
lv: Izmantot teksta ievades lauku gadam

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lv: Ja atzīmēts, izveidotais datuma lauks gadam izmantos teksta ievades lauku. Pretēji izmantos izvēles sarakstu.

en: Entered !name is not a valid date.
lv: Ievadītais !name nav korekts datums.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: %value is not a valid email address.
lv: %value nav korekta epasta adrese.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lv: Fieldsets atļauj organizēt vairākus laikus grupās.

en: Width of the file field.
lv: Datņu lauka platums.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lv: Saglabāšanas direktorija %directory nevar tikt izveidota. Pārbaudiet vai webformas datņu direktorija ir rakstāma.

en: %field field is required.
lv: %field lauks ir obligāts.

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lv: Lauks, kas nav redzams lietotājiem, bet tiek ierakstīts nosūtot.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lv: Attēlo tekstu formā kā HTML; neveido formu.

en: Make this field resizable by the user.
lv: Atļaut šī lauka izmēra maiņu lietotājam.

en: Label placed to the left of the textfield
lv: Etiķete novietota pa kreisi no teksta lauka.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
lv: Etiķete novietota pa labi no teksta lauka.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lv: Ievadītais vārds %name nav korekts laiks.

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: %editor profile for %format
lv: %editor profils formātam %format

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
lv: Noklusētais redaktora stāvoklis lietotājiem, kuriem atļauts piekļūt šim profilam. Lietotāji var pārlabot stāvokli, ja nākamā opcija ir iespējota.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
lv: Ja iespējots, lietotāji sava konta iestatījumos varēs izvēlēties noklusēto redaktora stāvokli.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
lv: Rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
lv: Nosaka vai rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em> zem teksta apgabala. Ja atspējots, tiks lietots lietotāja iestatījumi vai globālais noklusējums (skatīt augstāk).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
lv: Šī opcija nosaka vai redaktora josla tiek rādīta virs vai zem rediģēšanas apgabala.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
lv: Šī opcija nosaka ikona novietojumu redaktora rīkjoslā.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
lv: Kur parādīt ceļu uz HTML elementiem (t.i. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
lv: Šī opcija ļauj iespējot/atspējot izmēru izmaiņas pogu. Ja iespējota, tad takas atrašanās vietas rīkjoslai iestatījumam jābūt "Augša" vai "Apakša", lai tiktu parādīts izmēru izmaiņas ikona.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
lv: Ja iespējots, iespējami ļaunprātīgs kods kā <code>&lt;HEAD&gt;</code> tiks izņemts no HTML satura.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
lv: Ja iespējots, redaktors aizvietos tabulatoru ar TAB rakstzīmēm un saglabās citas atstarpju rakstzīmes tāpat kā HTML PRE elements.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
lv: Ja iespējots, HTML tagi, kas nosaka fonta izmēru, fonta saimi, fonta krāsu un fonta fona krāsu, tiks aizvietoti ar CSS stilu.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors no satura izņems gandrīz visus rindas pārtraukums. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors pārformatēs HTML kodu. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: Force cleanup on standard paste
lv: Lietojot standarta ielīmēšanu, piespiedu kārtā veikt attīrīšanu.

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
lv: Ja iespējots noklusējuma "ielīmēt" funkcija (CTRL-V vai SHIFT-INS) tiks izpildīta kā "ielīmēt no word" spraudņa funkcija.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
lv: Komata atdalīts HTML bloku formātu saraksts. Iespējamās vērtībās: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Editor default CSS
lv: Redaktora noklusējuma CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
lv: Nosaka CSS, kas tiks lietots redaktora apgabalā.<br />Lietot tēmas CSS - lietot tēmas CSS datnes.<br/>Definēt CSS - apakšā norādīt taku uz CSS datnēm.<br />Redaktora noklusētais CSS - tiek lietotas redaktora noklusētās CSS datnes.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
lv: Ja iepriekš tika izvēltēts "Definēt CSS" norādiet CSS failu ceļu vai CSS failu uzskaitījumu, atdalot tos ar komatu.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
lv: Pieejamie tokeni: <code>%b</code> (pamata taka, piem.: <code>/</code>), <code>%t</code> (taka uz tēmu, piem.: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
lv: Pēc izvēles definēt CSS klases "Fonta veida" sarakstam<br />Katrā rindā jāievada viena klase formātā: !format . Piemērs:  !example<br />Ja nav aizpildīts, tad CSS klases tiek automātiski ielādētas no CSS datnēm.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
lv: Wysiwyg profili formātam %format ir saglabāts.

en: No editor
lv: Nav redaktora

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
lv: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Lejupielādēt</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
lv: Atarhivēt arhīvu un iekopēt saturu jaunā mapē sekojošā atrašanās vietā:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
lv: Lai bibliotēku varētu atrast šajā atrašanās vietā: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
lv: Nav instalēta neviena redaktora bibliotēka. Šis saraksts parāda pašreiz atbalstītos redaktorus:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
lv: Vai tiešām %name noņemt profilu?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
lv: %name wysiwyg profils dzēsts.

en: Configure client-side editors.
lv: Konfigurēt pārlūka redaktorus.

en: Disable rich-text
lv: Izslēgt teksta redaktoru

en: Enable rich-text
lv: Ieslēgt teksta redaktoru

en: The version of %editor could not be detected.
lv: Nebija iespējams noteikt redaktora %editor versiju.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
lv: Redaktora %editor versija %version netiek atbalstīta.

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Forecolor
lv: Priekšplāna krāsa

en: Backcolor
lv: Fona krāsa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Create DIV container
lv: Izveidot DIV konteineru

en: FitWindow
lv: Pielīdzināt logam

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Autogrow
lv: Automātiski palielināt

en: Table drag/resize
lv: Stiept/izmainīt tabulas lielumu

en: Table: Cell properties
lv: Tabula: Šūnas iestatījumi

en: Table: Insert row after
lv: Tabula: Ievietot rindu aiz

en: Table: Insert column after
lv: Tabula: Ievietot kolonu aiz

en: Table: Insert cell after
lv: Tabula: Ievietot šūnu aiz

en: Table: Delete rows
lv: Tabula: Dzēst rindas

en: Table: Delete columns
lv: Tabula: Dzēst kolonas

en: Table: Delete cells
lv: Tabula: Dzēst šūnas

en: Table: Merge cells
lv: Tabula: Apvienot šūnas

en: Table: Horizontal split cell
lv: Tabula: Horizontāli dalīt šūnu

en: Sup
lv: Augšraksts

en: Sub
lv: Apakšraksts

en: Clean-up
lv: Attīrīšana

en: Visual aid
lv: Vizuāla palīdzība

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Advanced horizontal rule
lv: Paplašināta horizontāla līnija

en: Advanced image
lv: Paplašināts attēls

en: Advanced link
lv: Paplašināta saite

en: Auto save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Left-to-right
lv: No kreisās uz labo

en: Right-to-left
lv: No labās uz kreiso

en: Emotions
lv: Emocijas

en: Inline popups
lv: Starpteksta uzlecošais logs

en: Insert date
lv: Ievietot datumu

en: Insert time
lv: Ievietot laiku

en: Insert layer
lv: Ievietot kārtu

en: Move forward
lv: Uz priekšu

en: Move backward
lv: Atpakaļ

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Paste text
lv: Ielīmēt tekstu

en: Style properties
lv: Stila īpašības

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Safari compatibility
lv: Savietojamība ar Safari

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Show/hide hidden elements
lv: Rādīt/slēpt apslēptus elementus

en: Separate the teaser and body of this content
lv: Šim saturam atdalīt ievadtekstu no galvenā satura

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Fail basic validation if any argument is given
lv: Neapstiprināt pamata validāciju, ja tiek norādīts kāds arguments

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
lv: Atzīmējot šo lauku, variet to izmantot, lai pārliecinātos, ka skatiem ar vairāk argumentu nekā nepieciešams, validācija netiks apstiprināta.

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites Drupal ceļš vai absolūtais URL. Varat ievadīt datus no šī skata, kā norādīts "Aizstāšanas šablonos".

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Faila izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts (KB vai MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja atzīmēts,'true' tiks attēlots kā 'false'.

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: not in
lv: nav iekš

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Broken
lv: Salauzts

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šie vaicājumi tika izpildīti skata renderēšanas laikā:

en: This display has no path.
lv: Šim attēlojumam nav ceļa

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
lv: Aizslēgums ir salauzts, un tagad variet rediģēt šo skatu.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Go to the real page for this display
lv: Dodieties uz šī attēlojuma īsto lapu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Missing style plugin
lv: Trūkst stila spraudņa

en: Change settings for this style
lv: Mainīt šī stila iestatījumus

en: View analysis
lv: Skata analīze

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Rearrange @type
lv: Pārkārtot @type

en: Broken field @id
lv: Bojāts lauks @id

en: There are no @types available to add.
lv: Nav pieejams neviens @types, ko pievienot

en: Configure extra settings for @type %item
lv: Konfigurēt papildu iestatījumus @type %item

en: Clear Views' cache
lv: Iztīrīt Skatu kešatmiņu

en: Add Views signature to all SQL queries
lv: Pievienot Skatu parakstu visiem SQL vaicājumiem

en: Show other queries run during render during live preview
lv: Rādīt citus vaicājumus, kas tiek izpildīti renderēšanas laikā tiešā priekšskatījuma laikā

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
lv: Drupal var izpildīt daudzus vaicājumus, kamēr skats tiek renderēts. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiešā priekšskatījuma ietvaros tiks parādīti visi skata renderēšanas laikā izpildītie vaicājumi.

en: View analysis can find nothing to report.
lv: Skatu analīze nevar atrast neko, par ko ziņot.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
lv: Šim skatam ir tikai noklusējuma attēlojums, un tāpēc tas netiks ievietots nekur jūsu vietnē; iespējams, vēlaties pievienot lapu vai bloka attēlojumu.

en: Reduce duplicates
lv: Samazināt dublikātus

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lv: Attēlot skatu kā lapu, ar URL un izvēlnes saitēm.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
lv: Pielikumi pievienoti citiem attēlojumiem, lai panāktu vairākus skatus vienā skatā.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lv: Attēlot skatu kā plūsmu, piemēram, RSS plūsmu.

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Displays rows in a grid.
lv: Attēlo rindas režģī.

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.

en: Displays the default summary as a list.
lv: Attēlo noklusējuma kopsavilkumu kā sarakstu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lv: Attēlo kopsavilkumu bez formatējuma, ar iespēju sakārtot secīgi vai iekļāvumā.

en: Generates an RSS feed from a view.
lv: Ģenerē RSS plūsmu no skata.

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar jebkuru no minētajām lomām.

en: No caching of Views data.
lv: Nekešot skatu datus.

en: Time-based
lv: Uz laiku balstīta

en: Simple time-based caching of data.
lv: Vienkārša uz laiku balstīta datu kešošana.

en: sort criteria
lv: kārtošanas kritēriji

en: Sort criterion
lv: Kārtošanas kritērijs

en: sort criterion
lv: kārtošanas kritērijs

en: The book the node is in.
lv: Grāmata, kurā atrodas mezgls.

en: The weight of the book page.
lv: Grāmatas lapas svars.

en: The parent book node.
lv: Vecāka grāmatas mezgls.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lv: Komentāra autora vārds. Var tikt veidots kā saite uz autora mājaslapu.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: The User ID of the comment's author.
lv: Komentāra autora lietotāja ID.

en: Parent CID
lv: Vecāka CID

en: Last comment time
lv: Pēdējā komentāra laiks

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: The name of the author of the last posted comment.
lv: Pēdējā ievietotā komentāra autora vārds.

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The number of comments a node has.
lv: Mezglā esošo komentāru skaits.

en: Updated/commented date
lv: Papildināšana/komentēšanas datums

en: The number of new comments on the node.
lv: Mezgla jauno komentāru skaits.

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lv: Rādīt mezglus tikai tad, ja lietotājs ievietojis mezglu vai komentējis mezglu.

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
lv: Nodrošināt vienkāršu saiti uz lietotāja kontaktu lapu.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lv: Attēlojumam %display nav piekļuves kontroles, taču tajā nav publicēto mezglu filtra.

en: Poll
lv: Aptauja

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lv: Meklējamā vienuma rezultāts. Tas netiks izmantots, ja nav pieejams arī meklēšanas filtrs.

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lv: Faili, kurus uztur Drupal un dažādi moduļi.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lv: Taksonomijas termini ir pievienoti mezgliem.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lv: Filtrēt "Taksonomija: termins" rezultātus atbilstoši noteiktai vārdnīcai.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lv: Termins, kas ir termina vecāks. Ja izmantojat vārdnīcu, kas pieļauj vairākus vecākus, var rasties ierakstu dublikāti.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: The user or author name.
lv: Lietotāja vai autora vārds.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lv: Lietotāja epasta adrese. Šis lauks parasti netiek rādīts lietotājiem, tāpēc esiet piesardzīgs, to lietojot.

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: User ID from URL
lv: Lietotāja ID no URL

en: User ID from logged in user
lv: Lietotāja ID no autentificētā lietotāja

en: Randomize the display order.
lv: Nejauša attēlošanas secība.

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: View result counter
lv: Skatīt rezultātu skaitītāju

en: Displays the actual position of the view result
lv: Attēlo skata rezultātu faktisko stāvokli

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Show teaser-style link
lv: Rādīt ievada stila saiti

en: Link this field to new comments
lv: Saistīt šo lauku ar jauniem komentāriem

en: contact
lv: kontakts

en: Contact %user
lv: Sazināties ar %user

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: Alternative sort
lv: Alternatīva kārtošana

en: Alternate sort order
lv: Alternatīva kārtošanas secība

en: On empty input
lv: Tukšas ievades gadījumā

en: Show None
lv: Rādīt Nevienu

en: Display score
lv: Rādīt rezultātu

en: Link this field to download the file
lv: Saistīt šo lauku, lai lejupielādētu failu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: No vocabulary
lv: Nav vādrnīcas

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.

en: Also look for a node and use the node author
lv: Sameklēt arī mezglu un izmantot mezgla autoru

en: Restrict user based on role
lv: Ierobežot lietotāju atkarībā no lomas

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lv: Ja nav atlasīta neviena loma, tiks atļauts jebkuras lomas lietotājiem.

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: No role(s) selected
lv: Nav izvēlēta(-as) loma(-as)

en: Multiple roles
lv: Vairākas lomas

en: You must select at least one role if type is "by role"
lv: Jums ir jāatlasa vismaz viena loma, ja veids ir "pēc lomas"

en: PHP validate code
lv: PHP validācijas kods

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.

en: Broken field
lv: Bojāts lauks

en: Change the title that this display will use.
lv: Mainīt virsrakstu, kas tiks izmantots šajā attēlojumā.

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
lv: Mainiet, vai šajā attēlojumā tiks izmantots AJAX.

en: Change this display's pager setting.
lv: Mainīt šī attēlojuma lapojuma iestatījumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
lv: Norādīt, vai šajā attēlojumā tiks nodrošināta saite "vairāk".

en: Specify access control type for this display.
lv: Norādīt piekļuves kontroles veidu šim attēlojumam.

en: Change settings for this access type.
lv: Mainīt šī piekļuves veida iestatījumus.

en: Specify caching type for this display.
lv: Norādīt šī displeja kešatmiņas veidu.

en: Change settings for this caching type.
lv: Mainīt šī kešatmiņas veida iestatījumus.

en: Link display
lv: Saites attēlojums

en: Exposed form in block
lv: Atklāta forma blokā

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
lv: Ļaut atklātajai formai parādīties blokā, nevis skatā.

en: The title of this view
lv: Šī skata nosaukums

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
lv: Šis virsraksts tiks parādīts kopā ar skatu visur, kur parasti tiek rādīti virsraksti; t.i., kā lapas virsraksts, bloka nosaukums utt.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.

en: Add a more link to the bottom of the display.
lv: Pievienot vairāk saiti attēlojuma apakšdaļā.

en: Create more link
lv: Izveidot vairāk saiti

en: The text to display for the more link.
lv: Teksts, kas tiks attēlots saitei vairāk.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
lv: Tādējādi skatā tiks parādīti tikai atšķirīgi vienumi. Ja ir vairāki identiski vienumi, katrs tiks parādīts tikai vienu reizi. Varat to izmantot, lai mēģinātu no skata noņemt dublikātus, taču tas ne vienmēr darbojas. Ņemiet vērā, ka tas var palēnināt vaicājumu izpildi, tāpēc izmantojiet to piesardzīgi.

en: Access restrictions
lv: Piekļuves ierobežojumi

en: Access options
lv: Piekļuves iespējas

en: Caching options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: How should this view be styled
lv: Kādā stilā ir jābūt šim skatam

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
lv: Ja izvēlētajam stilam ir iestatījumi, noteikti noklikšķiniet uz iestatījumu pogas, kas tiks parādīta tam iekš Skatīt kopsavilkumu.

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Row style options
lv: Rindas stila iespējas

en: How should each row in this view be styled
lv: Kādā stilā jāveido katru šī skata rindu

en: Which display to use for path
lv: Kuru attēlojumu izmantot ceļam

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
lv: Kuru attēlojumu izmantot, lai iegūtu šī displeja ceļu, piemēram, kopsavilkuma saites, RSS plūsmu saites, vairāk saites utt.

en: Put the exposed form in a block
lv: Ielikt atklāto formu blokā

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
lv: Ja tas ir iestatīts, šajā skatā netiks parādīti atklātie logrīki. Tā vietā Drupal bloku administrēšanas sistēmai būs pieejams bloks, un tur parādīsies atklātā forma. Ņemiet vērā, ka šis bloks ir jāiespējo manuāli, Skati to neiespējos jūsu vietā.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
lv: Attēlojumā “@display” tiek izmantoti lauki, taču nav definēts neviens lauks vai to attēlošana ir izslēgta.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
lv: Attēlojumā "@display" tiek izmantots ceļš, bet ceļš nav definēts.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
lv: Attēlojumā "@display" ir nederīgs stila spraudnis.

en: Exposed form: @view-@display_id
lv: Atklātā forma: @view-@display_id

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
lv: Vai šim displejam ir jāpārmanto atklātā filtra vērtības no vecākattēlojuma, kuram tas ir pievienots?

en: Attach before or after the parent display?
lv: Vai pievienot pirms vai pēc vecāku attēlojuma?

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.

en: Block admin description
lv: Bloka administratora apraksts

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: No menu
lv: Nav izvēlnes

en: Normal: @title
lv: Normāls: @title

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title

en: Change settings for the parent menu
lv: Mainīt vecāku izvēlnes iestatījumus

en: The menu path or URL of this view
lv: Šī skata izvēlnes ceļš vai URL

en: No menu entry
lv: Nav izvēlnes ieraksta

en: Normal menu entry
lv: Parasts izvēlnes ieraksts

en: Menu tab
lv: Izvēlnes cilne

en: Default menu tab
lv: Noklusējuma izvēlnes cilne

en: Default tab options
lv: Noklusējuma cilnes iespējas

en: Already exists
lv: Jau eksistē

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
lv: Attēlojums, kura ceļš beidzas ar %, nevar būt cilne.

en: Title is required for this menu type.
lv: Šim izvēlnes veidam ir nepieciešams nosaukums.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
lv: Atdalītāju var novietot starp iekļautajiem laukiem, lai tie nesaspiestos viens otram blakus. Šajā laukā variet izmantot HTML.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
lv: Stilam @style ir nepieciešams rindas stils, taču rindas spraudnis nav derīgs.

en: RSS description
lv: RSS apraksts

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Must users preview posts before submitting?
lv: Vai lietotājiem jāapskata ziņas pirms iesniegšanas?

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
lv: Cron darbojas jau vairāk kā stundu un visticamāk ir iestrēdzis.

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: Already added languages
lv: Jau pievienotās valodas

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Follow
lv: Seko

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lv: <em>No</em> adrese automātiskajos e-pastos, kas tiek nosūtīti reģistrācijas un jauno paroļu pieprasījumos, un citos paziņojumos. (Lietojiet adresi, kas beidzas ar Jūsu vietnes domēna vārdu, lai novērstu šī e-pasta iezīmēšanu par surogātpastu.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lv: "!name" nevar būt garāks par %max simboliem, bet patreiz tas ir %length simbolus garš.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā %name.

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lv: Iesniegtā virkne satur neatļautus HTML: %string

en: The string has been saved.
lv: Simbolu rinda saglabāta.

en: The language selected for import is not supported.
lv: Valoda, kura izvēlēta ielādei, netiek atbalstīta.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lv: Izskatās, ka sākuminformācija (header) tulkojuma failam %filename vai nu trūkst vai ir sabojāta.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lv: Tulkojums ielādēts veiksmīgi. No jauna pievienotas %number  virknes, izlabotas %update virknes un dzēstas %delete teksta virknes.

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lv: Mēģinājums saglabāt tulkojumu ar neatļautu HTML: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lv: Importēts %file iekš %locale: %number virknes pievienotas, %update atjaunotas un %delete dzēstas.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lv[0]: @count tulkojuma virkne tika izlaistas, jo tās satur neatļautu HTML.
lv[1]: @count tulkojuma virknes tika izlaistas, jo tās satur neatļautu HTML.

en: Blog entry
lv: Bloga ieraksts

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: Default display order for topics.
lv: Tēmu noklusējuma attēlošanas secība.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lv: Lietotāji ar <em>mezglu administrēšanas</em> atļauju varēs šos uzstādījumus izmainīt.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Number of posts on main page
lv: Galvenajā lapā redzamo ziņu skaits

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: The name of this website.
lv: Šīs web vietnes nosaukums.

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa

en: Number of items in each feed
lv: Vienumu skaits katrā barotnē

en: Feed content
lv: Plūsmas saturs

en: Titles plus teaser
lv: Virsraksti ar ievadu

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus, bet nepieciešams administratora apstiprinājums.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lv: Pieprasīt e-pasts verificēšanu, kad apmeklētājs izveido kontu

en: User registration guidelines
lv: Lietotāju reģistrācijas vadlīnijas

en: Account activation email
lv: Konta aktivizēšanas epasts

en: Notify user when account is activated.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir aktivizēts.

en: Account blocked email
lv: Konta bloķēšanas epasts

en: Notify user when account is blocked.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir bloķēts.

en: Account deleted email
lv: Konta dzēšanas epasts

en: Signature support
lv: Parakstu atbalsts

en: Picture support
lv: Attēlu atbalsts

en: Picture maximum dimensions
lv: Attēla maksimālās dimensijas

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lv: Maksimālās pieļaujamās dimensijas attēliem pikseļos.

en: Picture maximum file size
lv: Attēla maksimālais faila izmērs.

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lv: Maksimālais faila izmērs attēliem, kilobaitos.

en: Picture guidelines
lv: Attēla vadlīnijas

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lv: Šo tesktu attēlo attēla augšupielādes formā papildus noklusētajām vadlīnijām. Noder, lai palīdzētu Jūsu lietotājiem vai instruētu tos.

en: Twitter user name
lv: Twitter lietotājvārds

en: Import and display the Twitter statuses of site users who have entered their Twitter account information.
lv: Importēt un rādīt vietnes lietotāju, kuri ir ievadījuši Twitter konta infomāciju, Twitter statusus.

en: Delete old statuses
lv: Dzēst vecus statusus

en: The given text will be posted to twitter.com. You can use !url, !url-alias, !tinyurl, !title, and !user as replacement text.
lv: Norādītais teksts tiks publicēts twitter.com. Kā aizstājējtekstus tu vari izmantot !url, !url-alias, !tinyurl, !title un !user.

en: Import statuses from this account
lv: Importēt statusus no šī konta.

en: Add account
lv: Pievienot kontu

en: Twitter authentication failed. Please check your account name and try again.
lv: Neveiksmīga Twitter autentifikācija. Lūdzu pārbaudiet sava konta lietotājvārdu un mēģiniet atkārtoti.

en: Twitter message
lv: Twitter ziņojums

en: Twitter status messages.
lv: Twitter statusa ziņojums.

en: The ID of the Twitter status message.
lv: Twitter statusa ziņojuma ID.

en: The time the Twitter message was posted.
lv: Twitter ziņojuma publicēšanas laiks.

en: The text of the Twitter message.
lv: Twitter ziņojuma saturs.

en: The name of the application that posted the Twitter message.
lv: Lietojumprogrammas nosaukums, kas publicēja Twitter ziņojumu.

en: The full name Twitter account user.
lv: Twitter lietotāja pilns vārds.

en: The description of the Twitter account.
lv: Twitter konta apraksts.

en: The location of the Twitter account.
lv: Twitter konta atrašanās vieta.

en: The number of users following this Twitter account.
lv: Lietotāju skaits, kas seko šim Twitter kontam.

en: Profile image
lv: Profila attēls

en: The image used by the Twitter account.
lv: Twitter konta izmantotais attēls.

en: Protected status
lv: Aizsargāts statuss

en: The UID of the Twitter account.
lv: Twitter lietotāja konta UID.

en: Import status
lv: Importēšanas statuss

en: Whether posts from this Twitter account should be imported automatically.
lv: Vai automātiski jāimportē Twitter konta ieraksti.

en: Post to twitter.com
lv: Publicēt twitter.com

en: Announce this post on Twitter
lv: Paziņot par šo ierakstu Twitter

en: The given text will be posted to twitter.com. You can use !url, !url-alias, !tinyurl, !title and !user as replacement text.
lv: Dotais teksts tiks publicēts twitter.com. Kā aizstājtekstus Iespējams izmantot !url, !url-alias, !tinyurl, !title un !user

en: An error occurred when posting to twitter: %code %error
lv: Kļūda publicējot ierakstu twitter: %code %error

en: Successfully posted to Twitter
lv: Veiksmīgi publicēts Twitter

en: Twitter accounts
lv: Twitter konti

en: Adds integration with the Twitter microblogging service.
lv: Pievienot integrāciju ar Twitter mikroblogošanas servisu.

en: Post a message to Twitter
lv: Publicēt ziņojumu Twitter

en: Twitter account name
lv: Twitter lietotājvārds

en: Maps
lv: Kartes

en: Layers
lv: Slāņi

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgctxt" nav gaidīts %line. rindā.

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Default Map
lv: Noklusētā karte

en: OpenLayers Source
lv: OpenLayers avots

en: Content type name
lv: Satura veida nosaukums

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: Regional settings
lv: Reģionālie uzstādījumi

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: OpenLayers Map
lv: OpenLayers karte

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: Unique
lv: Unikāls

en: Edit style
lv: Labot stilu

en: Delete style
lv: Dzēst stilu

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Lietotāja, kurš ievietojis komentāru, e-pasts. Būs tukšs, ja autors ir reģistrēts lietotājs.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
lv: Akceptē jebkuru datumu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Datuma ievades formāts</a>. Tādas rindas kā "today", "+2 months", un " Dec 9 2004" ir korektas.

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Site email address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Render
lv: Atveidot

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The language the node is written in.
lv: Valoda, kurā mezgls ir sarakstīts.

en: The URL of the node.
lv: Mezgla URL.

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The author of the node.
lv: Nodes autors

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētā faila ID.

en: The size of the file, in kilobytes.
lv: Faila izmērs, norādīts kilobaitos.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lv: Taksonomijas termina vecāktermins, ja tāds eksistē.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: All parent terms
lv: Visi vecāktermini

en: Enter the characters shown in the image.
lv: Ievadiet simbolus, kas redzami attēlā.

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lv: @count neatļauta(s) HTML virkne(s) failā %file

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca

en: Image generation in progress. Try again shortly.
lv: Notiek attēlu ģenērēšana. Mēģini pēc brīža vēlreiz.

en: Error generating image.
lv: Kļūda ģenerējot attēlu.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lv: Nav iespējams ģenerēt atvasināto attēlu %path.

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Date type
lv: Datuma tips

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lv: Maksimālais saites un visu tās pēcteču dziļums ir fiksēts ar !maxdepth. Dažas izvēlnes saites var nebūt pieejamas kā vecāki, ja izvēloties tās pārsniegs šo limitu.

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Preview before submitting
lv: Pārlūkot pirms apstiprināšanas

en: Author username and publish date will be displayed.
lv: Tiks attēlots autora lietotajvārds un publicēšanas datums.

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lv: Maksimālais rakstu skaits pārskata lapās kā, piem., priekšējā lapā.

en: Users may set their own time zone.
lv: Lietotāji var iestatīt savas laika zonas.

en: Time zone for new users
lv: Jauno lietotāju laika zona

en: Default time zone.
lv: Noklusētā laika zona.

en: Empty time zone.
lv: Tukša laika zona.

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Picture directory
lv: Attēlu direktorijs

en: E-mails
lv: E-pasti

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Rādīt noteiktu vienumu skaitu

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Google Maps API Map
lv: Google Maps API karte

en: Yahoo Maps API Map
lv: Yahoo Maps API karte

en: Text box
lv: Tekstlodziņš

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
lv: Atslēgta-vērtība pāris var tikt ievadīts ar atdalītājiem. T.i. droša_atslēga|lasāma izvēle

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
lv: Webforma nodrošina iespēju nodei pievienot formas un aptaujas.

en: To add one, create a !types piece of content.
lv: Lai pievienotu, izveido !types saturu.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
lv: Webforma šobrīd nav iespējota nevienam satura tipam.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
lv: Lai izmantotu Webformu, lūdzu iespējojiet to vismaz vienā šīs vietnes satura tipā.

en: Webform-enabled piece of content
lv: Webformu iespējots satura ieraksts.

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lv: Īpašs teksta lauks, kas akceptē e-pasta adreses.

en: Allow users to upload files of configurable types.
lv: Atļauj lietotājiem augšupielādēt konfigurējamu tipu failus.

en: Organize forms into multiple pages.
lv: Organizē formas vairākās lapās.

en: Webform settings
lv: Webformas iestatījumi

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.

en: no upload
lv: nav augšupielādes

en: !name (hidden)
lv: !name (slēpts)

en: Other...
lv: Cits...

en: Allow "Other..." option
lv: Atļauj "Cits..." iespēju

en: Text for "Other..." option
lv: Teksts iespējai "Cits..."

en: Width of the textarea.
lv: Teksta lauka platums.

en: Height of the textarea.
lv: Teksta lauka augstums.

en: Maximum length of the textfield value.
lv: Teksta ievades lauka maksimālais garums.

en: Webform-enabled content types
lv: Webformu iespējoti satura tipi.

en: E-mail address format
lv: E-pasta adreses formāts

en: Include all components
lv: Iekļaut visus komponentus

en: Included e-mail values
lv: Iekļautās e-pasta vērtības

en: Save e-mail settings
lv: Saglabāt e-pasta iestatījumus

en: Email settings added.
lv: Pievienoti e-pasta iestatījumi.

en: Email settings updated.
lv: Epasta iestatījumi atjaunināti.

en: Delete e-mail settings?
lv: Dzēst e-pasta iestatījumus?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
lv: Šis nekavējoties dzēsīs e-pasta iestatījumus saskaņā ar @component komponentu.

en: E-mail settings deleted.
lv: E-pasta iestatījumi dzēsti.

en: Select list options
lv: Atlases sarakstu iespējas

en: Select list format
lv: Izvēles sarakstu formāts

en: Separate
lv: Atdalīts

en: Submission Number
lv: Iesnieguma numurs

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Included export components
lv: Eksportā iekļautās komponentes

en: The selected components will be included in the export.
lv: Atlasītās komponentes tiks iekļautas eksportā.

en: Option A
lv: Iespēja A

en: Option B
lv: Iespēja B

en: Option C
lv: Iespēja C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
lv: Atdalīts opcijas ir vairāk piemērotas izmantošanai atskaišu, garfiku un statistikas veidošanai izklājlapu lietojumprogrammās.

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
lv: Kompakts opcijas ir vairāk piemērotas datu importam citās sistēmās.

en: draft
lv: melnraksts

en: OAuth Settings
lv: OAuth uzstādījumi

en: OAuth Consumer key
lv: OAuth lietotāja atslēga

en: OAuth Consumer secret
lv: OAuth lietotāja slepenā atslēga

en: remove global
lv: noņemt globālumu

en: make global
lv: padarīt globālu

en: Are you sure you want to remove %screen_name from the global accounts?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atcelt %screen_name globālo kontu?

en: This means other users will no longer be allowed to post using this account.
lv: Tas nozīmē, ka citiem lietotājiem turpmāk nebūs iespējams pievienot ierakstus izmantojot šo kontu.

en: Are you sure you want to allow other users to access the %screen_name account?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atļaut citiem lietotājiem piekļūt %screen_name kontam?

en: This will allow other users to post using this account.
lv: Šis atļaus citiem lietotājiem publicēt ierakstus ar šo kontu.

en: Twitter Post
lv: Twitter ieraksts

en: Enables posting to twitter
lv: Iespējo publicēšanu twitter

en: Select sign-in button
lv: Izvēlieties pierakstīšanās pogu

en: Automatically register new users
lv: Automātiski reģistrēt jaunus lietotājus

en: Warning, if you enable this, new user accounts will be created without email addresses.
lv: Uzmanību, ja ieslēgsiet šo, jaunu lietotāju konti tiks izveidoti bez e-pasta adresēm.

en: Sign in with Twitter
lv: Ielogoties ar Twitter

en: The nickname %name is already in use on this site, please register below with a new nick name, or @login to continue.
lv: Šajā vietnē lietotājvārds %name jau tiek izmantots, lūdzu reģistrējies zemāk ar citu lietotājvārdu vai @login, lai turpinātu.

en: Sign-in
lv: Pierakstīšanās

en: Twitter Signin
lv: Twitter pierakstīšanās

en: @name form
lv: @name forma

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
lv: Lai palūkotu šo formu nepieciešams <a href="!login">ielogoties</a>.

en: Wysiwyg profiles
lv: Wysiwyg profili

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
lv: Wysiwyg profils ir saistīts ar ievades formātu. Wysiwyg profils nosaka, kādu klienta puses redaktoru lietot noteiktam ievades formātam, kādas redaktora pogas vai tēmas ir iespējotas, kā redaktors tiek attēlots un dažas citas, ar redaktoru saistītas, funkcijas.

en: Div container
lv: DIV konteiners

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Check spelling as you type
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā.

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
lv: Lai teksta formātam pievienotu citu redaktoru, vispirms jānoņem esošais redaktors, noklikšķinot "dzēst".

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu

en: The file @title is in use and cannot be deleted.
lv: Fails @title tiek izmantots un nevar tikt dzēsts.

en: The file @title was not deleted due to an error.
lv: Failu @title nevar izdzēst, jo notikusi kļūda.

en: File @title was deleted
lv: Fails @title ir izdzēsts

en: Manage files used on your site.
lv: Pārvaldīt failus, kas izmantoti jūsu lapā.

en: Access all webform results
lv: Piekļūt visiem webformas rezultātiem

en: Access own webform results
lv: Piekļūt paša webformu rezultātiem

en: Edit all webform submissions
lv: Labot visus webformas iesniegumus

en: Delete all webform submissions
lv: Dzēst visus webformas iesniegumus.

en: Access own webform submissions
lv: Piekļūt saviem webformu iesniegumiem.

en: Edit own webform submissions
lv: Labot savus webformu iesniegumus.

en: Delete own webform submissions
lv: Dzēst savus webformu iesniegumus.

en: Default: %value
lv: Noklusētais: %value

en: Default value timezone
lv: Noklusētā vērtība laika zona

en: US states
lv: ASV štati

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: Enable popup calendar
lv: Iespējot uznirstošo kalendāru

en: Enable a JavaScript date picker next to the date field.
lv: Iespējot JavaScript kalendāru pie datuma ievades lauka.

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Translation update status
lv: Tulkojumu atjaunināšanas statuss

en: There are available updates
lv: Ir pieejami jauni atjauninājumi

en: All your translations are up to date
lv: Visi jaunākie tulkojumi

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Disable serving of private files
lv: Atspējot privāto datņu attēlošanu

en: Manage maps, layers, styles, and map behaviors.
lv: Pārvaldiet kartes, slāņus, stilus un kartes uzvedības.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: Copy source
lv: Kopēt avotu

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.

en: The title of the current page.
lv: Pašreizējās lapas nosaukums.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lv: Pašreizējās lapas numurs, skatot sarakstus, kas ir uz vairākām lapām.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: Never (manually)
lv: Nekad (manuāli)

en: No information
lv: Nav informācijas

en: Automatic update configuration
lv: Automātisko atjauninājumu konfigurācija

en: Error opening socket @socket
lv: Kļūda atverot kontaktligzdu @socket

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Administrative overlay
lv: Administratīvais pārklājums

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lv: Apakšdirektorijs failu augšupielādes direktorijā, kur tiks glabāti attēli.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
lv: Ja jūs nelietojat WYSIWYG redaktoru, šī iespēja atļaus jums pievienot attēlus vai datnes kā <strong>html kodu jebkurā vienkāršā teksta laukā</strong>. Ievadiet ar <strong>komatu atdalītus textarea elementu ID</strong> kuros jūs vēlēsieties izmantot IMCE. * ir aizstājējzīme. Mājiens: Body lauku ID lielākajā daļā node tipu sākās ar edit-body*.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
lv: IMCE padod visas datnes no privātām datņu mapēm neierobežojot piekļuvi. Tas atļauj anonīmi piekļūt jebkurai datnei(/system/files/filename), izņemot, ja kāds modulis to neaizliedz. Šeit jūst varat atspējot šo iespēju.

en: Submit translations to localization server
lv: Nosūtīt tulkojumus lokalizācijas serverim

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
lv: Ļauj lietotātjiem nosūtīt tulkojumus uz attālinātu lokalizācijas serveri.

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
lv: Atļauj jebkura webformas iesnieguma labošanu jebkuram lietotājam. Vispārēji administratīvās tiesības.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
lv: Atļauj jebkura webformas iesnieguma dzēšanu jebkuram lietotājam. Vispāreji administratīvās tiesības.

en: Webform: !title
lv: Webforma: !title

en: Form only
lv: Tikai forma

en: Max upload size must be a number in KB.
lv: Maksimālajam augšpielādes izmēram jābūt skaitlim KB.

en: No available components.
lv: Nav pieejamu komponentu.

en: Send e-mail as HTML
lv: Nosūtīt e-pastu kā HTML

en: Select keys
lv: Atlases atslēgas

en: Full, human-readable options (values)
lv: Pilns, salasāmas opcijas (vērtības)

en: Short, raw options (keys)
lv: Īss, neapstrādātas opcijas (atslēgas)

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
lv: Izvēlieties kura opcijas daļa jāatēlo no atslēga|vērtība pāra.

en: edit webform
lv: labot webformu

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: <em>Delete @type</em> @title
lv: <em>Izdzēst @type</em> @title

en: The file %title is in use and cannot be deleted.
lv: Fails %title tiek izmantots un to nevar izdzēst.

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
lv: Piesaistīt profilus lietotāju lomām pieejamajā failsistēmā. Jūsu noklusētā failsistēma ir %name.

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto ceļu

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
lv: <p>Šim laukam pieejami sekojoši tokeni. ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots, pārkārtojiet lauku secību. 
    Ja vēlaties izmantot simbolus %5B un %5D lūdzu lietotjiet HTML entītiju kodus '%5B' vai '%5D' vai arī tie tiks aizstāti ar tukšumu.

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja atzīmēts, daudzskaitlim tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Failu Lietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: The year is invalid.
lv: Izvēlētais gads ir nederīgs

en: The month is invalid.
lv: Izvēlētais mēnesis ir nederīgs.

en: The day is invalid.
lv: Izvēlētā diena ir nederīga.

en: The hour is invalid.
lv: Izvēlētā stunda ir nederīga.

en: The minute is invalid.
lv: Izvēlētā minūte ir nederīga.

en: The second is invalid.
lv: Izvēlētā sekunde ir nederīga.

[ctx: date_order]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: date_order]
en: Second
lv: Otrais

[ctx: date_order]
en: Third
lv: Trešais

[ctx: date_order]
en: Fourth
lv: Ceturtais

[ctx: date_order]
en: Fifth
lv: Piektais

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: day_name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: day_name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: day_name]
en: Thursday
lv: Ceturtdiena

[ctx: day_name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: day_name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
lv: Šī forma var tikt izmantota, lai atkārtoti nosūtītu šai tīmekļa veidlapai konfigurētos e-pastus. Lai nosūtītu atkārtoti šos e-pastus, atlasiet e-pastus, kurus nepieciešams nosūtīt atkārtoti un klikšķiniet uz <em>Atkārtoti nosūtīt e-pastus</em>.

en: Resend e-mails
lv: Nosūtīt vēlreiz e-pastus

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Show "Save draft" button
lv: Rādīt "Saglabāt kā melnrakstu" pogu

en: You must select at least one email address to resend submission.
lv: Nepieciešams atlasīt vismaz vienu e-pasta adresi, lai atkārtoti nosūtītu iesniegumu.

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display a summary
lv: Attēlot kopsavilkumu

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtojums

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Preview with contextual filters:
lv: Priekšskatījums ar kontekstuālajiem filtriem:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
lv: Atdaliet kontekstuālo filtru vērtības ar "/". Piemēram, %example.

en: Add and configure @types
lv: Pievienot un konfigurēt @types

en: Always show advanced display settings
lv: Vienmēr rādīt attēlojuma papildu iestatījumus

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
lv: Iezīme "Jebkurš" vērtībai neobligātajiem vienas atlases eksponētajiem filtriem

en: Live preview settings
lv: Automātiska priekšskatījuma iestatījumi

en: Automatically update preview on changes
lv: Automātiski atjaunināt priekšskatījumu, kad tiek veiktas izmaiņas

en: Show the SQL query
lv: Rādīt SQL vaicājumu

en: Show performance statistics
lv: Rādīt veiktspējas statistiku

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: filter criteria
lv: filtrēšanas kritēriji

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Hide attachments in summary
lv: Paslēpt pielikumus kopsavilkumā

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: This display is disabled.
lv: Attēlojums ir atspējots.

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Display extenders
lv: Attēlojuma paplašinātāji

en: Empty display extender
lv: Tukšs attēlojuma paplašinātājs

en: Apply (all displays)
lv: Apstiprināt (visiem attēlojumiem)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: manage file display
lv: labot faila attēlojumu

en: No file types available.
lv: Nav pieejami failu tipi.

en: Enabled displays
lv: Ieslēgti attēlojumi

en: Display precedence order
lv: Attēlot prioriātes kārtību

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
lv: Kad fails ir ieladēts lapā, tiek piešķirts viens no sekojošajiem tipiem.

en: Manage file types
lv: Pārvaldīt failu tipus

en: Manage file display
lv: Pārvaldīt failu attēlojumu

en: Extends Drupal file entities to be fieldable and viewable.
lv: Paplašina Drupal failu entītijas, lai būtu iespējams pievienot laukus un skatāmas.

en: The earliest date that may be entered into the field.
lv: Agrākais datums, kas var tikt ievadīts laukā.

en: The latest date that may be entered into the field.
lv: Vēlākais datums, kas var tikt ievadīts laukā.

en: The entered date must be @start_date or later.
lv: Ievadītajam datumam jābūt @start_date vai vēlākam.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
lv: Ievadītajam datumam jābūt @end_date vai agrākam.

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date

en: The value @date does not match the expected format.
lv: Vērtība @date neatbilst vajadzīgam formātam.

[ctx: datetime]
en: Date
lv: Datums

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks

en: Download range options
lv: Lejupielādes diapazona iespējas

en: All submissions
lv: Visi iesniegumi

en: Only new submissions since your last download
lv: Tikai jaunākie iesniegumi kopš pēdējās lejupielādes

en: Only the latest
lv: Tikai pēdējie

en: All submissions starting from
lv: Visi iesniegumi sākot no

en: Administer OpenLayers
lv: Administrēt OpenLayers

en: OpenLayers Default Map
lv: OpenLayers noklusētā karte

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: Administer files
lv: Administrēt datnes

en: Manage settings for the type of files used on your site.
lv: Pārvaldīt iestatījumus vietnē izmantotajiem datņu veidiem.

en: File entity
lv: Failu entītijas

en: To enable OAuth based access for twitter, you must <a href="@url">register your application</a> with Twitter and add the provided keys here.
lv: Lai ieslēgtu OAuth pieeju twitter, nepieciešams <a href="@url">reģistrēt lietojumprogrammu</a> Twitter un šeit ievadīt iegūtās atslēgas.

en: Add Twitter accounts
lv: Pievienot Twitter kontus

en: Use the site global Twitter account
lv: Izmantot globālo Twitter kontu

en: Twitter status message ID
lv: Twitter statusa ziņojuma ID

en: The Twitter account settings were updated.
lv: Twitter konta iestatījumi tika atjaunoti.

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Fields used in views
lv: Skatā lietotie lauki

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: OpenLayers main settings
lv: OpenLayers pamata iestatījumi

en: Marker !color
lv: !color marķieris

en: Marker Black
lv: Melns marķieris

en: Marker Black Small
lv: Mazs melns marķieris

en: Preview Map
lv: Priekšskatīt karti

en: The content of the tweet.
lv: Sīkziņas saturs.

en: Text to check
lv: Pārbaudāmais teksts

en: Text is under 140 characters
lv: Tekts nepārsniedz 140 rakstzīmes

en: Returns TRUE if the length of the text is 140 or less.
lv: Atgriež TRUE, ja teksta garums ir 140 vai mazāk rakstzīmes.

en: Oauth has not been setup yet. Please go to !link and follow steps.
lv: Oauth vēl nav konfigurēts. Lūdzu ejiet uz !link un sekojiet norādēm.

en: Please log in or register to relate your Twitter account with a user.
lv: Lūdzu pieslēdzieties vai reģistrējieties, lai sasaistītu Twitter kontu ar lietotāju.

en: You have related a Twitter account with your user. Next time you can sign in with Twitter.
lv: Jūs esat sasaistījis Twitter kontu ar lietotāju. Nāmreiz, lai pieslēgtos, variet izmantot Twitter.

en: @count total
lv: @count kopā

en: @count new since @date
lv: @count jauni kopš @date

en: Only the latest !number submissions
lv: Tikai pēdējos !number iesniegumus

en: All submissions starting from: !start and optionally to: !end
lv: Visus iesniegumus sākot no !start un pēc izvēles līdz: !end

en: Use submission IDs for the range. Last downloaded end SID: !sid.
lv: Izmantojiet iesnieguma ID diapazonam. Pēdējais lejupielādētais SID: !sid.

en: The user who sent the webform submission.
lv: Lietotājs, kas nosūtīja tīmekļa veidlapas iesniegumu.

en: Webform Submission
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegums

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: Add custom @title
lv: Pievienot pielāgotu @title
