DataPublic (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (2316 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Markup
he: מרקאפ

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: approve
he: אשר

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Replies
he: תגובות

en: Last Post
he: פרסום אחרון

en: Closed
he: סגור

en: yes
he: סוגים

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: On
he: פעיל

en: For
he: עבור

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Home page
he: דף הבית

en: Resources
he: מקורות

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: קדימה

en: view
he: צפיה

en: all
he: הכל

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Login
he: כניסה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Response
he: תשובה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: User contact form
he: טופס יצירת קשר משתמש

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: root
he: שורש

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Core
he: ליבה

en: Archives
he: ארכיון

en: Icon
he: סמל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Audio
he: אודיו

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Dimensions
he: מימדים

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Modules
he: רכיבים

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Manage
he: ניהול

en: Refresh
he: ריענון

en: link
he: קישור

en: Anchor
he: עוגן

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Teaser
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Component
he: רכיב

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: n/a
he: -ללא-

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Titles
he: כותרות

en: Mail
he: מייל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Promoted
he: מקודם

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Check
he: בדיקה

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Separator
he: מפריד

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Open URL in a New Window
he: פתיחת הקישור בחלון חדש

en: term
he: סיווג

en: The name of the menu.
he: השם של התפריט

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. השורות הכבדות יותר בתפריט שוקעות למטה בעוד שהקלות יותר ממוקמות ליד ראש התפריט.

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: All
he: הכל

en: days
he: ימים

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Post
he: הודעה

en: Submit @name
he: הגשת @name

en: Submitted
he: נשלח

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Bottom
he: למטה

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Submission information
he: מידע מהטפסים שנשלחו

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Public registrations
he: הצטרפות חברים חדשים

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Not found
he: לא נמצא

en: Module
he: מודול

en: Off
he: כבוי

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Never
he: לעולם

en: Up to date
he: מעודכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Sender
he: שולח

en: From
he: מאת

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ניקוד

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Poll duration
he: משך סקר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Field name
he: שם שדה

en: Title label
he: תווית כותרת

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Conditions
he: תנאים

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Flickr
he: פליקר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Items
he: פריטים

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: %time ago
he: לפני %time

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Advanced
he: מתקדם

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu Parent
he: תפריט אב

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Up
he: עולה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Maximum
he: מקסימום

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: Prev
he: קודם

en: End Date
he: תאריך סיום

en: System
he: מערכת

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Terms
he: מונחים

en: Serial
he: מספר סידורי

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: Owner
he: בעלים

en: OR
he: או

en: Company
he: חברה

en: help page
he: עמוד עזרה

en: node
he: פריט תוכן

en: General
he: כללי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Colors
he: צבעים

en: Method
he: שיטה

en: Recent posts
he: פרסומים אחרונים

en: Recent posts for %1
he: תכנים אחרונים מאת  %1

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Events
he: אירועים

en: Now
he: עכשיו

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Align
he: יישור

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: Repeat
he: חזור

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: List type
he: סוג רשימה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Blog
he: בלוג

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Square
he: רבוע

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Provider
he: ספק

en: <All>
he: <הכל>

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Clone
he: שכפול

en: Administer views
he: ניהול היבטים

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Down
he: יורד

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Exposed Filters
he: מסננים חשופים

en: Order
he: סידור

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Plain
he: פשוט

en: Position
he: מיקום

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Editor appearance
he: מראה העורך

en: Preformatted
he: מעוצב מראש

en: Remove linebreaks
he: הסרת מעברי שורה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגירה

en: Term description
he: תאור המושג

en: fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: תשובה

en: Duration
he: משך

en: Threshold
he: סף

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: with comments
he: עם תגובות

en: without comments
he: ללא תגובות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: comments
he: תגובות

en: Full
he: מלא

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Rules
he: כללים

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Full name
he: שם מלא

en: Department
he: מחלקה

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Hidden
he: מוסתר

en: Approved
he: מאושר

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: normal
he: רגילה

en: minute
he: דקה

en: Show
he: הצג

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: Link to node
he: קישור לפריט התוכן

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: Maximum file size per upload
he: גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Timer
he: טיימר

en: Change
he: חשב

en: English
he: אנגלית

en: in
he: ב

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Token
he: אסימון

en: Week of @date
he: שבוע של @date

en: Countries
he: מדינות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Feeds
he: הזנות

en: Last refresh
he: רענון אחרון

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: Clear
he: ניקוי

en: menu
he: תפריט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Undo
he: ביטול

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים להצטרף ללא אישור מנהל.

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Deleted
he: נמחק

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Languages
he: שפות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Replace
he: החלפה

en: Today
he: היום

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: First
he: ראשון

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Query
he: שאילתה

en: Code length
he: אורך הקוד

en: Font size
he: גודל גופן

en: Math question
he: שאלת מתמטיקה

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Block name
he: שם הבלוק

en: Site's time zone
he: אזור הזמן של האתר

en: Date's time zone
he: אזור הזמן של התאריך

en: No time zone conversion
he: אין המרת אזורי זמן

en: hour
he: שעה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
he: תאריכים ללא גרעיניות שעות לא יכולים להשתמש בניהול אזורי זמן.

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Time zone handling
he: ניהול אזורי זמן

en: ongoing
he: מתמשך

en: Date field
he: שדה תאריך

en: Date API
he: API לתאריך

en: README file
he: קובץ README

en: Map
he: מפה

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: AND
he: וגם

en: None.
he: ללא.

en: Fixed
he: קבוע

en: Revert
he: שחזור

en: Empty
he: ריק

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Picasa
he: פיקסה

en: views
he: היבטים

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: White
he: לבן

en: warning
he: אזהרות

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Blocked
he: חסום

en: or
he: או

en: Results
he: תוצאות

en: open
he: פתוח

en: Visitor
he: אורח

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Video
he: וידאו

en: Style
he: סגנון

en: Forums
he: פורומים

en: Superscript
he: כתב עילי

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: Session
he: תהליך

en: Missing
he: חסר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: All tags
he: כל התגיות

en: Installed
he: מותקן

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Completed
he: נשלם

en: Reverse
he: הפוך

en: Interval
he: מרווח

en: Length of trimmed posts
he: אורך פרסומים חתוכים

en: 200 characters
he: 200 תווים

en: 400 characters
he: 400 תווים

en: 600 characters
he: 600 תווים

en: 800 characters
he: 800 תווים

en: 1000 characters
he: 1000 תווים

en: 1200 characters
he: 1200 תווים

en: 1400 characters
he: 1400 תווים

en: 1600 characters
he: 1600 תווים

en: 1800 characters
he: 1800 תווים

en: 2000 characters
he: 2000 תווים

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
he: המספר המרבי של תווים עבור הגרסה המקוצרת של פוסטים. דרופל תשתמש בהגדרה זו כדי לקבוע היכן ייחתכו פוסטים ארוכים. הגרסה החתוכה משמשת בדרך כלל כטיזר, למשל בעת הצגת הפוסט בעמוד הראשי, בעדכוני XML וכו'. כדי להשבית טיזרים, סמנו ל'ללא הגבלה'. שימו לב שהגדרה זו תשפיע רק על תוכן חדש או מעודכן ולא תשפיע על טיזרים קיימים.

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
he: הגדרות ה-PHP מגבילות את גודל הקבצים לכל העלאה ל-%size.

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: Document
he: מסמך

en: Documents
he: מסמכים

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: New
he: חדש

en: User page
he: עמוד המשתמש

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: image
he: תמונה

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Loading...
he: טוען...

en: Privacy
he: פרטיות

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Sticky
he: דביק

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Ok
he: בסדר

en: cancel
he: בטל

en: Tabs
he: לשוניות

en: disable
he: השבתה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: Next page
he: הדף הבא

en: Photo
he: תמונה

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Submitted values are
he: הערכים שנשלחו

en: View and edit all the available webforms on your site.
he: הצגה ועריכה של טופסי Webform הקיימים באתר.

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Global configuration of webform functionality.
he: תצורה כוללת של פונקציונליות webform.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
he: יצירת טופס או שאלון חדש שיהיו נגישים למשתמשים. התוצאות שנשלחות וסטטיסטיקה נשמרות ונגישות למשתמשים מורשים.

en: ever
he: אי פעם

en: every hour
he: בשעה

en: every day
he: ביום

en: every week
he: בשבוע

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
he: תיאור קצר של השדה שישמש כעזרה עבור המשתמש כדי למלא את הטופס.

en: Check this option if the user must enter a value.
he: סמנו אפשרות זו באם המשתמש חייב להזין ערך.

en: Submission #@sid
he: #@sid ההגשה

en: Previous submission
he: הגשה קודמת

en: Next submission
he: ההגשה הבאה

en: Submitted by !name
he: נשלח ע"י !name

en: Next Page >
he: דף הבא >

en: < Previous Page
he: < דף קודם

en: Illegal information. Data not submitted.
he: מידע לא מאופשר. הנתונים לא נשלחו.

en: Go back to the form
he: חזרה לטופס

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
he: מאפשר יצירת טפסים ושאלונים.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Presents month, day, and year fields.
he: מציג שדות של יום, חודש ושנה.

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)

en: User uploaded file
he: קובץ שהועלה ע"י משתמש

en: Questions
he: שאלות

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
he: אפשרות ליצירת רשימות לבחירה כתיבות, כפתורי רדיו, או רשימות.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
he: אזור הכולל אפשרות להקלדת מספר רב של שורות טקסט.

en: Basic textfield type.
he: שדה טקסט בסיסי.

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
he: צורת הצגת הזמן ב-12 או 24 שעות.

en: Selection
he: בחירה

en: low
he: נמוכה

en: high
he: גבוהה

en: Slogan
he: סלוגן

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: The name used to indicate anonymous users.
he: שם זה מציין שפעולה בוצעה על ידי גולש אנונימי, שעדיין לא הצטרף כחבר.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
he: עמוד הבית מציג תוכן מכתובת URL יחסית זו. אם אינכם בטוחים, רשמו "node".

en: Image crop
he: חיתוך תמונות

en: Apply
he: החל

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Select
he: בחר

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Display on separate page
he: הצג בעמוד נפרד

en: Location of comment submission form
he: מיקום טופס כתיבת התגובה

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
he: אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
he: התשובה שסיפקת לאתגר אינה נכונה.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
he: פתור את הבעיה המתמטית הפשוטה הזו. לדוגמה, עבור 1+3, הקש 4.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
he: ניהול איך ואיפה CAPTCHAs בשימוש

en: What code is in the image?
he: איזה קוד בתמונה?

en: Show blocks
he: הצגת בלוקים

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Copy
he: העתק

en: Information
he: מידע

en: Variables
he: משתנים

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: להכפיל

en: Multilingual system
he: מערכת רב-לשונית

en: Multilingual options
he: אפשרויות רב לשוני

en: Multilingual settings
he: ריבוי שפות, הגדרות

en: Translated
he: מתורגם

en: This is a multilingual variable.
he: זהו משתנה רב לשוני.

en: Strings
he: מחרוזות

en: Synchronize translations
he: סינכרון תרגומים

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Blocks
he: בלוקים

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: The content of the block as shown to the user.
he: תוכן התיבה כפי שמוצג באתר

en: Menus
he: תפריטים

en: A valid date is required for %title.
he: תאריך תקין דרוש עבור %title.

en: A Date API that can be used by other modules.
he: API תאריך הניתן לשימוש על-ידי מודולים אחרים.

en: The Strtotime default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל Strtotime אינו חוקי.

en: Relative
he: יחסי

en: Above
he: מעל

en: Within
he: בתוך

en: Position of date part labels
he: מיקום תוויות חלקי התאריך

en: User's time zone
he: אזור זמן משתמש

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כתאריך ISO, מומלץ עבור תאריכים היסטריים או חלקיים.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כשדה datetime, מומלץ עבור תאריכים ושעות מלאים העלולים להזדקק להמרת אזור זמן.

en: !time from now
he: !time מעכשיו

en: Date Popup
he: חלון תאריך קופץ

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
he: מאפשר לוחות שנה קופצים ורכיבי הזנת זמן מסוג jquery לבחירת תאריכים וזמנים.

en: Until
he: עד

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: Date Repeat API
he: API חזרת תאריך

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאיזור זמן

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Used in
he: משמש ב-

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Decimal
he: דצימלי

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: User roles that can be referenced
he: תפקידי משתמש שניתן להפנות אליהם

en: User status that can be referenced
he: סטטוס משתמש שניתן להפנות אליו

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Form
he: טופס

en: Debug
he: אתר באגים

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: Publish
he: פרסם

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Italic
he: אלכסון

en: Editor
he: עורך

en: Hide
he: הסתרה

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Date - newest first
he: תאריך - חדש תחילה

en: Date - oldest first
he: תאריך - ישן תחילה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Submission settings
he: הגדרות הגשה

en: Global
he: כללי

en: Blue
he: כחול

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Source code
he: קוד מקור

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Image gallery
he: גלרית תמונות

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Indent
he: הסט פנימה

en: Outdent
he: הסט החוצה

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: Thread
he: שרשור

en: Hot topic threshold
he: סף נושא חם

en: Topics per page
he: נושאים לעמוד

en: Posts - most active first
he: הודעות - נושאים פעילים תחילה

en: Posts - least active first
he: הודעות - נושאים פחות פעילים תחילה

en: Section title
he: כותרת המקטע

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Postal Code
he: מיקוד

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Distinct
he: מובחן

en: KB
he: ק"ב

en: Extension
he: הרחבה

en: Space
he: רווח

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Delete aliases
he: מחיקת כתובות חילופיות

en: Automatic alias
he: מיקום חלופי אוטומטי

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות של @label. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases now!
he: מחיקת הכתובות החלופיות כעת!

en: All of your %type path aliases have been deleted.
he: כל המיקומים החלופיים עבור %type נמחקו.

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Bullet list
he: רשימה לא מסודרת

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Available
he: זמין

en: Contexts
he: הקשרים

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Loading
he: בטעינה

en: Rearrange
he: סידור מחדש

en: ok
he: בסדר

en: empty
he: ריק

en: All types
he: כל סוג

en: Organization
he: ארגון

en: Aggregator
he: צובר

en: Values
he: ערכים

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Attach to
he: צרף ל

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
he: כתובת ה-URL %url אינה חוקית. אנא הזן כתובת URL מלאה כגוןhttp://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: A list of files attached to the node.
he: רשימה של קבצים מצורפים לnode.

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Sort
he: מיון

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Pager
he: דפדוף

en: Identifier
he: מזהה

en: List of related terms
he: רשימה של מונחים קשורים

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: All the terms in a vocabulary.
he: כל המונחים במילון כלשהו.

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Panel settings
he: הגדרות פאנל

en: Unknown context
he: הקשר לא ידוע

en: No context
he: אין הקשר

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Panel
he: פאנל

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור להמשך

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Registration form
he: טופס רישום

en: Account
he: חשבון

en: Data
he: נתונים

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Check for updates
he: בדיקה לעדכונים

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: No name
he: ללא שם

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: User Role
he: תפקיד

en: Validation
he: וידוא

en: Finish
he: סיום

en: Search help
he: חיפוש בעזרה

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: ZIP Code
he: מיקוד

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: Or
he: או

en: Underline
he: קו תחתון

en: Cut
he: גזור

en: Paste
he: הדבקה

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Default picture
he: תמונת ברירת מחדל

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
he: כתובת URL של תמונה שתוצג עבור חברים שלא בחרו תמונה מותאמת אישית. השאר ריק אם אין כזו תמונה.

en: Update mode
he: תצורת העדכון

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: and
he: וגם

en: Popup
he: פופאפ

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר אינטרנט

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיון לפי סדר השרשור. כך תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: field
he: שדה

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Menu items
he: פריטי תפריט

en: Formatter
he: פורמט

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: clone
he: שכפול

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Breadcrumb visibility
he: נראות פרורי לחם

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
he: קבע הקשר זה כאשר צופים בדף פריט תוכן או משתמשים בטופס הוספה/עדכון של סוגי התוכן הללו.

en: Set this context when a node in the selected book is viewed.
he: הגדר הקשר זה כאשר נצפה פריט תוכן מהספר הבחור.

en: Set this context when displaying the page of one of these views.
he: קבע הקשר זה בעת תצוגת הדף של אחד ההיבטים הללו.

en: Context UI
he: משמשק המשתמש של ההקשר

en: Provides a simple UI for settings up a site structure using Context.
he: מספק ממשק משתמש פשוט להגדרת מבנה אתר בעזרת הקשר.

en: Translate
he: תרגום

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
he: יבוא תרגום נכשל: הקובץ %filename לא קריא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: Element
he: אלמנט

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Effect
he: אפקט

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Original text
he: הטקסט המקורי

en: Add menu block
he: הוספת תיבת תפריט

en: Menu block
he: בלוק תפריט

en: Patterns
he: דפוסים

en: Entity type
he: סוג ישות

en: vocabulary
he: מילון

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Acronym
he: ר"ת

en: original
he: מקורי

en: MySpace
he: מייספייס

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Not defined
he: לא הוגדר

en: Validator
he: מאמת

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Inherit
he: תירש

en: pixels
he: פיקסלים

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Choose a category
he: בחירת קטגוריה

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
he: גודל התמונה המרבי המותר (לדוגמה640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה הגבלה. אם מותקנת <a href="!image-toolkit-link">ערכת כלים לתמונות</a>, קבצים מעל גודל זה יוקטנו בהתאם.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Button alignment
he: ישור כפתור

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Do not use a relationship
he: לא להשתמש ביחסים

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: export
he: ייצוא

en: Webform submissions
he: הגשות של טופסי Webform

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: of
he: של

en: translate
he: תרגום

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובץ המירבי %maxsize.

en: Sharing
he: שיתוף

en: No link
he: אין קישור

en: outdated
he: לא מעודכן

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוספת תרגום

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Row
he: שורה

en: IP address
he: כתובת IP

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Variants
he: וריאנטים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Boolean
he: בוליאני

en: File browser
he: סייר קבצים

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Tips
he: טיפים

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Directions
he: כיוונים

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: interval
he: מרווח

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
he: בחר את השיטה לאיסוף הצעות השלמה אוטומטית. שים לב כי <em>מכיל</em> can גורם לבעיות ביצועים באתרים עם אלפי משתמשים.

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Sitewide context
he: הקשר לכל האתר

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
he: האם תמיד להגדיר הקשר זה? אם <strong>חיובי</strong>, הקשר זה ישמש לרוחב כל האתר שלך.

en: Provides this text as a <strong>$section_title</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
he: מספק טקסט זה כמשתנה <strong>$section_title</strong> לתצוגה ב-page.tpl.php כאשר הקשר זה פעיל.

en: Section subtitle
he: כותרת המשנה של המקטע

en: Provides this text as a <strong>$section_subtitle</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
he: מספק טקסט זה כמשתנה <strong>$section_subtitle</strong> לתצוגה ב-page.tpl.php כאשר הקשר זה פעיל.

en: Section class
he: מחלקת מקטע

en: Inject the selected css when this context is set.
he: הזרק את ה-css הבחור כאשר נקבע הקשר זה.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Site default language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: Comma
he: פסיק

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Undated
he: לא מתוארך

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: <Basic validation>
he: <אימות בסיסי>

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: More info
he: מידע נוסף

en: Profile fields
he: שדות פרופיל

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: Primary
he: ראשי

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Vimeo
he: וימאו

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Track translation sets as one unit
he: עקוב אחר ערכות תרגום כיחידה אחת

en: No role
he: אין תפקיד

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Node title mismatch. Please check your selection.
he: אי התאמה בכותרות פריטי תוכן. בדוק את בחירתך.

en: Found no valid post with that title: %title
he: לא נמצא פרסום חוקי עם הכותרת: %title

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: No strings found to translate.
he: לא נמצאו מחרוזות לתרגום.

en: Page Text
he: טקסט הדף

en: Translation to %language
he: תרגום ל-%language

en: Translate Text
he: תרגם טקסט

en: Save translation
he: שמירת תרגום

en: Enable sharing translations with server
he: הפעל אפשרות שיתוף תרגומים עם השרת

en: Address of localization server to use
he: כתובת שרת הלוקליזציה שיש להשתמש בו

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
he: השרת הנתון לא יכול לטפל בגרסת API v2.0 של שליחה מרוחקת.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
he: כתובת שרת לוקליזיה לא חוקית. ודא כי רשמת את הכתובת הנכונה.

en: Localization client
he: לקוח לוקליזציה

en: Your Localization Server API key
he: מפתח הAPI שלך בשרת התרגומים

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
he: זהו מפתח ייחודי המאפשר לך לשלוח תרגומים לשרת המרוחק. לקבלת מפתח API משלך עבור ל-!server-link.

en: Save string
he: שמירת מחרוזת

en: Translate strings
he: תרגום מחרוזות

en: Provides on-page localization
he: מספק לןקליזציה על הדף

en: An HTTP error @status occured.
he: ארעה שגיאת HTTP @status.

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Edit string
he: עריכת מחרוזת

en: locale
he: מיקום

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Multilingual support
he: תמיכה רב לשונית

en: Enabled, with translation
he: מופעל, עם תרגום

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Draft
he: טיוטה

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
he: אין עדיין הגשות עבור טופס זה. <a href="!url">הצגת הטופס</a>.

en: sorted by
he: מיון לפי

en: Date year range
he: טווח השנים של התאריך

en: Format: @date
he: תבנית: @date

en: date ical
he: תאריך ical

en: The dates are invalid.
he: התאריכים אינם חוקיים.

en: Repeats
he: חזרות

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
he: !repeats_every_interval ב-!date_order  !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
he: !repeats_every_interval בכל !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_days  של !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_names

en: !repeats_every_interval !count times
he: !repeats_every_interval !count פעמים

en: !repeats_every_interval until !until_date
he: !repeats_every_interval עד !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
he: !repeats_every_interval למעט !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
he: !repeats_every_interval כאשר השבוע מתחיל ביום !day_of_week

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: Not installed.
he: לא מותקן.

en: Secondary
he: משני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Numeric
he: מספרי

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: form
he: טופס

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Basic options
he: אפשרויות בסיסיות

en: Date field(s)
he: שדות תאריך

en: You must select at least one date field for this filter.
he: יש לבחור לפחות שדה תאריך אחד עבור מסנןזה.

en: Missing date fields!
he: שדות תאריך חסרים!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
he: (@field) <strong>חשוף</strong> @widget @format

en: The results of this submission may be viewed at:
he: אפשר לראות את התוצאות של הגשת טופס זו ב:

en: Showing all results.
he: הצגת כל התוצאות.

en: @total results total.
he: @total תוצאות סה"כ.

en: The entered email address %address is not a valid address.
he: כתובת הדוא"ל שהוכנסה %address אינה כתובת תקנית.

en: Submissions for this form are closed.
he: נסגרה האפשרות להגיש טופס זה.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
he: יש <a href="!login">להתחבר</a> או <a href="!register">להירשם</a> כדי לצפות בטופס זה.

en: You do not have permission to view this form.
he: אין לך הרשאה לצפות בטופס זה.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
he: כבר שלחת טופס זה מס' פעמים מקסימלי (@count).

en: You have already submitted this form.
he: כבר שלחת טופס זה.

en: You may not submit another entry at this time.
he: לא תוכל/י לשלוח רישום נוסף הפעם.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
he: <a href="!url">צפיה בפריטים הקודמים ששלחת</a>.

en: Default subject
he: נושא ברירת-מחדל

en: Form submission from: %title
he: הטופס נשלח מ: %title

en: Allow cookies for tracking submissions
he: יש לאפשר עוגיות כדי לעקוב אחרי המשלוחים

en: Form: !form
he: טופס: !form

en: Submission updated.
he: המידע שנשלח עודכן.

en: Thank you, your submission has been received.
he: תודה, המידע ששלחת התקבל.

en: Form components
he: מרכיבי הטופס

en: User timezone
he: אזור זמן משתמש

en: Entered !name is not a valid date.
he: ה !name שנרשם אינו תאריך תקני.

en: %value is not a valid email address.
he: %value איננו כתובת דוא"ל חוקית.

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
he: שדה זה חבוי מהגולש אך הערכים שלו נשלחים יחד עם הטופס.

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.

en: Point
he: נקודה

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Translation updates
he: עדכוני תרגום

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
he: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">הורדה</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
he: יש לחלץ את הארכיון ולהעתיק את תוכנו לתיקיה חדשה במיקום הבא:
    <br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
he: כך שבסופו של דבר ייראה הנתיב ככה:<br /><code>@library-filepath</code>

en: Configure client-side editors.
he: הגדרת עורכים של צד לקוח.

en: Disable rich-text
he: כיבוי עורך טקסט עשיר

en: Enable rich-text
he: הפעלת עורך עשיר

en: Strike-through
he: קו באמצע

en: Align left
he: יישור לשמאל

en: Align center
he: יישור למרכז

en: Align right
he: יישור לימין

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Forecolor
he: צבע קדמי

en: Backcolor
he: צבע רקע

en: Paste Text
he: הדבקת טקסט

en: Paste from Word
he: הדבקה מוורד

en: Remove format
he: הסרת פורמט

en: Font style
he: סגנון גופן

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Auto save
he: שמירה אוטומטית

en: Left-to-right
he: משמאל-לימין

en: Right-to-left
he: מימין-לשמאל

en: Insert date
he: הוספת תאריך

en: Insert time
he: הוספת שעה

en: Move forward
he: עבור קדימה

en: Move backward
he: עבור אחורה

en: Absolute
he: מוחלט

en: Paste text
he: הדבקת טקסט

en: Style properties
he: מאפיני עיצוב

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Inserted
he: הוכנס

en: Safari compatibility
he: תאימות לספארי

en: Spell check
he: בדיקת איות

en: Font Color
he: צבע גופן

en: Show/hide hidden elements
he: הצג/הסתר עצמים חבויים

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Create customized lists and queries from your database.
he: יצירת רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "דפוסי ההחלפה" שלהלן.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם סומן, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם סומן, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם הקידומת "לפני" )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם הסיומת "לפני/מעתה")

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם נבחר, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - הכל -

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Broken
he: שבור

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: View name
he: שם ההיבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סידור מחדש ל@type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: ניקוי מטמון ה Views

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוספת חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצגת שאילתות אחרות שרצות בעת העיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: Reduce duplicates
he: צמצום כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצגת ההיבט כעמוד עם כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצגת ההיבט כפיד, למשל פיד RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: הצגת התוצאות בגריד.

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם בחירה בין אחד מעל השני או באחד אחרי השני בשורה (inline).

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Will be available to all users.
he: יהיה זמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוסס זמן

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון למיון

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר/ת הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת אתר אינטרנט של המגיב/ה. אפשרי שתוצג כקישור. הכתובת תהיה ריקה עבור מגיבים שהם משתמשים רשומים.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של כותב/ת התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: כותב/ת התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר/ת התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצגת התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Filter by access.
he: סינון לפי הרשאות גישה.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצגת כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך המילונים שצויינו.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Outdated
he: מיושן

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: שם משתמש או שם המחבר/ת

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: מונה תוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: יצירת קשר

en: Contact %user
he: צרו קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: ללא שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Check for new comments as well
he: בדיקה האם יש גם תגובות חדשות

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: לא להציג דבר

en: Display score
he: הצגת ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזינו רשימה של שמות משתמש מופרדים בפסיק.

en: Also look for a node and use the node author
he: חפשו גם פריט תוכן והשתמשו בשם המחבר/ת

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: הוספת קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: יצירת קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
he: פעולה זו תגרום להצגת פריטים מובחנים בלבד. אם קיימים מספר פריטים זהים, כל אחד מהם יוצג פעם אחת בלבד. תוכלו להשתמש בזה כדי לנסות ולהסיר כפילויות מהתצוגה, אם כי זה לא תמיד עובד. שימו לב שבחירה באפשרות זו עשויה להאיט את השאילתה. היזהרו בשימוש.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: No menu
he: ללא תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Insert item into an available menu.
he: הוספת קישור לתפריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות עוקבים בשורה כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצגת מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצגת פריטים בשורה (inline)

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Must users preview posts before submitting?
he: האם חובה להציג את הפרסומים בתצוגה מקדימה לפני הגשתם?

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
he: תהליך cron רץ כבר יותר משעה וכנראה תקוע.

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Unmet dependencies: !dependencies
he: תלויות שלא מומשו: !dependencies

en: Checking...
he: בודק...

en: The feature !module cannot be enabled because it conflicts with !conflict.
he: לא ניתן להפעיל את התכונה !module  מפני שהיא מתנגשת עם !conflict.

en: Reverted all <strong>!component</strong> components for <strong>!module</strong>.
he: שוחזרו כל רכיבי <strong>!component</strong> עבור <strong>!module</strong>.

en: No changes have been made to this feature.
he: לא נעשו שינויים לתכונה זו.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Enable and disable features.
he: הפעל והשבת תכונות.

en: Display components of a feature.
he: הצג רכיבי תכונה.

en: Compare default and current feature.
he: השווה תכונת ברירת מחדל ותכונה נוכחית.

en: Javascript status call back.
he: התקשרות חזרה של מצב Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
he: פריטי תפריט לתכונות מופעלות.

en: Provides feature management for Drupal.
he: מספק ניהול תכונות לדרופל.

en: Dependency
he: תלות

en: No features available.
he: אין תכונות זמינות.

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
he: רכיב זה משפר את התמיכה בתוכן רב לשוני באתרי דרופל:

en: Shows content depending on page language.
he: מראה תוכן בהתאם לשפה בדף.

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
he: הגדירו עוד אפשרויות לתוכן רב לשוני ותרגומים.

en: Select text groups
he: בחירת קבוצות טקסט

en: Refresh strings
he: ריענון מחרוזות

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
he: פעולה זו תיצור את כל המחרוזות החסרות בקבוצות הטקסט שנבחרו.

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
he: capital_name% הוא מילון שניתן ללוקליזציה. ניתן לתרגם שמות ותיאורים של סיווגים באמצעות דפי href="@translate-interface"> <a תרגום המימשק </ a> .

en: Array
he: מערך

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Follow
he: מעקב

en: Select language
he: בחירת שפה

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
he: כתובת השולח, <em>מאת</em> בהודעות דוא"ל אוטומטיות שנשלחות במהלך ההרשמה לאתר, בקשות לחידוש ססמה והודעות אחרות. ( שימוש בכתובת שמסתיימת בדומיין של האתר יסייע למנוע תיוג של הדוא"ל הזה כ"זבל".)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
he: התרגום יובא בהצלחה. ישנן %number מחרוזות תרגום חדשות, %update מחרוזות עודכנו ו-%delete מחרוזות הוסרו.

en: Error importing interface translations
he: שגיאה ביבוא התרגומים

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
he: נסיון שליחת מחרוזת תרגום הכוללת HTML אסור: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
he: %file יובא לתוך %locale: נוספו %number מחרוזות חדשות, עודכנו %update והוסרו %delete.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
he[0]: מחרוזת תרגום אחת דולגה מכיוון שהכילה קוד HTML אסור.
he[1]: @count מחרוזות תרגום דולגו מכיוון שהכילו קוד HTML אסור.

en: Blog entry
he: רשומה בבלוג

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Default number of forum topics displayed per page.
he: מספר ברירת מחדל של נושאי פורום המוצגים בדף.

en: Default display order for topics.
he: ברירת מחדל לסדר תצוגה לנושאים.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
he: משתמשים עם הרשאות <em>ניהול פריטי תוכן</em> יוכלו לדרוס אפשרויות אלו.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Number of posts on main page
he: מספר הפרסומים בעמוד הראשי

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: The name of this website.
he: שם אתר זה.

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Number of items in each feed
he: מספר פריטי חדשות לערוץ

en: Default number of items to include in each feed.
he: מספר הפריטים שיכללו בערוץ כברירת מחדל.

en: Feed content
he: תוכן הערוץ

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
he: הגדרות כלליות עבור תצוגת ברירת המחדל של פריטי תוכן בכל הזנה.

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים לבקש להצטרף אך נדרש אישור מנהל.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
he: דרוש אישור בדוא"ל כאשר אורח יוצר חשבון משתמש

en: User registration guidelines
he: הנחיות הצטרפות

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
he: הודעה זו מוצגת בראש טופס ההצטרפות. היא שימושית כדי לעזור למצטרפים או להנחות אותם.

en: Welcome, new user created by administrator
he: תוכן ההודעה (עבור משתמש הנוצר על ידי מנהל)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
he: התאמת גוף ההודעה הנשלחת לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר החשבון נוצר בידי מנהל.

en: Welcome, no approval required
he: תוכן ההודעה, כאשר לא נדרש אישור

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
he: התאמת גוף ההודעה הנשלחת לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר לא נדרש אישור מנהל.

en: Welcome, awaiting administrator approval
he: תוכן ההודעה, כאשר החשבון החדש ממתין לאישור מנהל

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
he: התאמת גוף ההודעה הנשלחת לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר נדרש אישור מנהל.

en: Password recovery email
he: הודעה לאחזור סיסמא

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
he: התאמה אישית של הדוא"ל הנשלח למשתמשים המבקשים סיסמה חדשה.

en: Account activation email
he: הודעה בהפעלת חשבון

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
he: הפעל והתאם אישית מסרי דוא"ל הנשלחים למשתמשים שחשבונותיהם הופעלו (כאשר מנהל מפעיל את החשבון של משתמש שכבר נרשם לאתר בו נדרש אישור מנהל).

en: Notify user when account is activated.
he: הודע למשתמש על חשבון חדש.

en: Account blocked email
he: הודעה בחסימת חשבון

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
he: הפעל והתאם אישית מסרי דוא"ל הנשלחים למשתמשים שחשבונותיהם חסומים.

en: Notify user when account is blocked.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נחסם.

en: Account deleted email
he: הודעה שנשלחת כאשר החשבון נמחק

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
he: הפעל וקבע תצורת מסר הדואר שישלח למשתמש שחשבונו נמחק.

en: Notify user when account is deleted.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נמחק.

en: Signature support
he: תמיכה בחתימות

en: Picture support
he: תמיכה בתמונות

en: Picture maximum dimensions
he: מימדי תמונה מקסימליים

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
he: מימדים מקסימליים עבור תמונות, בפיקסלים.

en: Picture maximum file size
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה

en: Maximum file size for pictures, in kB.
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה, בקילובייט.

en: Picture guidelines
he: הנחיות  לגבי טעינת תמונות

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
he: ההודעה המוצגת בטופס טעינת התמונה בנוסף להנחיות הרגילות. שימושי כדי לעזור או להנחות את המשתמשים.

en: twitter
he: טוויטר

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: Alternate Text
he: טקסט חילופי

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Layers
he: שכבות

en: Styles
he: סגנונות

en: The item has been deleted.
he: פריט זה נמחק.

en: %name: found no valid user with that name.
he: %name: לא נמצא משתמש חוקי בשם זה.

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Address 1
he: כתובת 1

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
he: קובץ התרגום %filename מכיל תקלה: "msgctxt" אינו צפוי בשורה %line.

en: Days of the week
he: ימי השבוע

en: No info
he: אין מידע

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Optional features
he: תכונות אפשריות

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Import page
he: יבא דף

en: Allow settings
he: לאפשר הגדרות

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: User pages
he: דפי משתמש

en: Theme variables
he: משתני עיצוב

en: The description of this context definition.
he: תאור הגדרת הקשר זה.

en: Reactions
he: תגובות

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Basic default style.
he: סגנון ברירת מחדל בסיסי.

en: Default style for selected geometries
he: סגנון ברירת מחדל לגיאומטריות שנבחרו

en: Default Map
he: מפת ברירת מחדל

en: OpenLayers Source
he: מקור לOpenLayers

en: %title is invalid.
he: %title אינה חוקית.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
he: שגיאה בבקשת HTTP ביבוא %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
he: נכשל בפתיחת קובץ: %filename.

en: Invalid calendar file: %filename
he: קובץ לוח שנה לא חוקי: %filename

en: Invalid calendar file.
he: קובץ לוח שנה לא חוקי.

en: Custom input format
he: תבנית קלט מותאמת אישית

en: Display repeat rule
he: הצג חוק חזרה

en: Hide repeat rule
he: הסתר חוק חזרה

en: There are errors in @field_name value #@delta:
he: ישנן שגיאות בערך של @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
he: ישנן שגיאות ב-@field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
he: תעוד מלא עבור מודולי תאריכים ו-API לתאריכים נמצא ב-<a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Current exceptions
he: יוצאים מן הכלל נוכחיים

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
he: כלים ליצירה ויבוא של תאריכים ולוחות שנה.

en: Date wizard
he: אשף תאריך

en: remove !view
he: הסר !view

en: Are you sure you want to remove the view %view?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את ההיבט %view?

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _). אם סוג התוכן לא קיים, הוא יווצר.

en: Content type label
he: תווית סוג התוכן

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
he: שם ממשק המשתמש עבור סוג תוכן זה. נחוץ רק ביצירת סוג תוכן חדש.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
he: סוג תוכן תאריך המקושר ללוח שנה של היבט.

en: Content type description
he: תאור סוג התוכן

en: Date field name
he: שם שדה התאריך

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _) אסור שיהיה שם של שדה קיים.

en: Date field label
he: תגית שדה תאריך

en: The human-readable label for this field.
he: תווית ממשק המשתמש עבור שדה זה.

en: Date widget type
he: רכיב גרפי מסוג תאריך

en: Show repeating date options
he: הצג אפשרויות תאריך חוזר

en: Date field type
he: סוג שדה תאריך

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
he: הסוג נמומלץ הינו Datetime, למעט תאריכים הסטוריים או תאריכים בעלי גרעיניות של חודש ושנה בלבד. תאריכים ישנים יותר או תאריכים לא שלמים צריכים להשתמש בסוג נתונים Date (תאריך מסוג ISO).

en: Date timezone handling
he: ניהול אזורי זמן של תאריכים

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
he: ניהול אזורי זמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות שאינה כוללת רכיבי זמן.

en: Create a calendar for this date field
he: צור לוח שנה לשדה תאריך זה

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
he: שם סוג תוכן זה כבר קיים, מוסיף את השדה החדש לסוג התוכן הקיים.

en: This field name already exists.
he: שם שדה זה כבר קיים.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
he: ניהול אזורי סמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות 'ללא זמן'.

en: Date Tools
he: כלי תאריך

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
he: כלים לייבוא ויצירה אוטומטית של תאריכים ולוחות שנה.

en: Remove calendar
he: הסר לוח שנה

en: Date browser
he: דפדפן תאריכים

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
he: ניווט קדימה/אחורה בתאריכים להצמדה לתצוגות אחרות. דורש ארגומנט תאריך.

en: Date browser style
he: סגנון דפדפן התאריכים

en: Creates back/next navigation.
he: יוצר ניווט הקודם/הבא.

en: Date (!base_table)
he: תאריך (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
he: סנן כל שדה תאריך !base_table של היבט.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
he: בחר את סוג ערך התאריך שישמש בברירות מחדל, סיכומים וניווט. לדוגמה, גרעיניות של חודש תגדיר את ברירת המחדל להיותצ החודש הנוכחי, תסכם לפי חודש בסיכומי היבטים ותקשר לחודש הקודם והבא בניווטי תאריכים.

en: You must select at least one date field for this argument.
he: עליך לבחור לפחות שדה תאריך אחד לארגומנט זה.

en: Navigate to previous year
he: נווט לשנה קודמות

en: Navigate to next year
he: נווט לשנה הבאה

en: Navigate to previous month
he: נווט לחודש הקודם

en: Navigate to next month
he: נווט לחודש הבא

en: Navigate to previous week
he: נווט לשבוע קודם

en: Navigate to next week
he: נווט לשבוע הבא

en: Navigate to previous day
he: נווט ליום הקודם

en: Navigate to next day
he: נווט ליום הבא

en: View full page month
he: צפה בחודש דף מלא

en: References
he: רפרנס

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.

en: View used to select the users
he: ההיבט המשמש לבחירת המשתמשים

en: Follow Site
he: עקוב אחר האתר

en: Follow User
he: עקוב אחר משתמש

en: Follow @name on
he: עקבו אחר @name ב-

en: Follow me on
he: עקוב אחרי ב-

en: Follow us on
he: עקוב אחרינו ב-

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Regional settings
he: הגדרות איזור

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Relative date
he: תאריך יחסי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: features
he: תכונות

en: Create feature
he: יצירת פיצ'ר

en: Create a new feature.
he: יצירת פיצ'ר חדש.

en: Default select style
he: ברירת מחדל לסגנון בחירה

en: Edit style
he: עריכת סגנון

en: Delete style
he: מחיקת סגנון

en: Export style
he: ייצוא סגנון

en: All polls
he: כל הסקרים

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
he: מיקום חלופי יווצר באופן אוטומטי. אם יש צורך במיקום חלופי ייחודי, יש לבטל את הבחירה של אופציה זו.

en: The view %name has been saved.
he: נשמר ההיבט %name.

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Libraries
he: ספריות

en: Monthly archive
he: חודש ארכיון

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
he: אפשרויות רב לשוניות מורחבות שמספק הרכיב  Internationalization.

en: Submitted by !username on !datetime.
he: על ידי !username ב!datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Site email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לאתר

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Recreate
he: יצירה מחדש

en: Manage features.
he: ניהול פיצ'רים.

en: Detect and disable any orphaned feature dependencies.
he: זיהוי והשבתת התניות יתומות של הפיצ'ר.

en: Inherit pager
he: ירושת דפדוף

en: Render pager
he: לרנדר דפדוף

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: The unique ID of the comment.
he: המזהה הייחודי של התגובה.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
he: כתובת ה-IP של המחשב ממנו נכתבה התגובה.

en: The name left by the comment author.
he: השם שנכתב ע"י יוצר התגובה.

en: The email address left by the comment author.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The home page URL left by the comment author.
he: כתובת אתר הבית שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The URL of the comment.
he: כתובת ה-URL של התגובה.

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: The URL of the comment's edit page.
he: ה-URL של דף העריכה של התגובה.

en: The date the comment was posted.
he: התאריך בו התגובה נכתבה.

en: The node the comment was posted to.
he: התוכן עבורו התגובה נכתבה.

en: The number of comments posted on a node.
he: מספר התגובות שנכתבו עבור התוכן.

en: New comment count
he: ספירת התגובות החדשות

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
he: מספר התגובות שנכתבו לתוכן מאז הפעם האחרונה שהקורא הציג אותו.

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Login page
he: דף כניסה

en: The email address of the user account.
he: כתובת הדואר האלקטרוני של חשבון המשתמש.

en: Enter the characters shown in the image.
he: יש להקליד את האותיות/מספרים שבתמונה.

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: Site maintenance account
he: חשבון טיפול באתר

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
he: ישנן @count מחרוזות HTML אסורות ב-%file

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Add new @node_type
he: יצירת @node_type

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
he: המיקום אליו יוביל קישור זה. יכול להיות קישור פנימי של דרופל כמו %add-node או קישור לכתובת URL חיצונית כמו %drupal. הזינו %front לקישור לעמוד הבית.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: ניתן לקבוע מקסימום 9 רמות לקישור בתפריט עם כל הילדים שלו. קישורים עשויים לא להופיע כאבות אם בחירה בהם תעבור את המקסימום המותר.

en: Source for the Main links
he: מקור לקישורים הראשיים

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
he: בחרו מה יוצג כקישורים ראשיים (בד"כ בחלק העליון של העמוד).

en: Source for the Secondary links
he: מקור לקישורים המשניים

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Preview before submitting
he: תצוגה מקדימה לפני שמירה

en: Display author and date information.
he: הצגת תאריך פרסום ומידע על המחבר.

en: Author username and publish date will be displayed.
he: יוצגו שם המשתמש של המחבר/ת ותאריך הפרסום.

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
he: מספר הפוסטים המקסימלי שיוצגו בדפי סקירה כלליים כדוגמת הדף הראשי.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
he: דף זה יוצג כאשר הגישה למסמך המבוקש נדחית עבור המשתמש הנוכחי. השאירו ריק כדי להציג דף "גישה נדחתה" גנרי.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
he: דף זה מוצג כאשר אין אף תוכן אחר שתואם את המסמך המבוקש. השאירו ריק כדי להציג "דף לא נמצא" גנרי.

en: Put site into maintenance mode
he: העברת האתר למצב תחזוקה

en: Maintenance mode message
he: הודעת מצב תחזוקה

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
he: ההודעה שתוצג למבקרים כאשר האתר במצב תחזוקה.

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Picture directory
he: תיקיית תמונות

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל

en: Account cancellation confirmation
he: אישור ביטול חשבון

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
he: עריכת הודעת הדוא"ל שנשלחת למשתמשים שביקשו לבטל את חשבונם.

en: Contact forms
he: טופסי קשר

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Input required
he: קלט נדרש

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display all items that this view might find
he: הצגת כל הפריטים שהיבט זה עשוי למצוא

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: Display a limited number items that this view might find.
he: הצגת מספר מוגבל של פריטים שהיבט זה עשוי למצוא.

en: Paged output, full pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מלא

en: Paged output, mini pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מיני

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Change settings for this pager type.
he: שינוי הגדרות עבור סוג המדפדף הזה.

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
he: הגדרות טופס חשוף עבור סגנון הטופס חשוף זה.

en: Pager options
he: אפשרויות דפדוף

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול

en: Exposed sorts label
he: תווית למיון החשוף

en: All items, skip @skip
he: כל הפריטים, לדלג על @skip

en: All items
he: כל הפריטים

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: - Choose -
he: - בחר/י -

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: In database
he: בבסיס הנתונים

en: Invisible style
he: סגנון בלתי נראה

en: Invisible default style.
he: ברירת מחדל לסגנון בלתי נראה.

en: Menu Depth
he: עומק התפריט

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
he: שדה טקסט מיוחד שמקבל כתובות דוא"ל.

en: Allow users to upload files of configurable types.
he: מאפשר לגולשים להעלות קבצים מהסוגים המוגדרים.

en: Page break
he: מעבר עמוד

en: Organize forms into multiple pages.
he: בניית טופס על גבי מספר דפים.

en: Select options
he: אופצית בחירה

en: Webform settings
he: הגדרות Webform

en: Other...
he: אחר...

en: Include all components
he: כלול את כל הרכיבים

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
he: הגבלת מספר ההגשות <em>לפי משתמש</em>. משתמש מזוהה לפי פעולת הלוגין שביצע, או לפי IP address או עוגיה אם אנונימי . שימוש בעוגיות יכול להתעדכן בעמוד <a href="!url">הגדרות Webform</a>.

en: Select list options
he: אפשרויות רשימת בחירה

en: Select list format
he: בחר פורמט רשימה

en: Separate
he: מופרד

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Included export components
he: רכיבי ייצוא כלולים

en: The selected components will be included in the export.
he: הרכיבים הנבחרים יכללו ביצוא.

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
he: אפשרויות מופרדות יותר מתאימות לבניות דו"חות, גרפים וסטטיסטיקות באפליקציית גליון אלקטרוני.

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
he: אפשרויות קומפקטיות מתאימות יותר לייבוא נתונים לתוך מערכות אחרות

en: Submitted on %date
he: נשלח בתאריך %date

en: Submitted by user: %username
he: נשלח ע"י המשתמש: %username

en: OpenLayer styles are stored versions of 
            <a href="@ols">javascript StyleMap objects</a>, but are much easier to 
            configure through an interface. Styles will typically define the icon, 
            fill color, border, and radius of points or polygons, so they are used 
            on overlays more often than base layers, which are not affected by vector 
            styles.
he: סיגנונות OpenLayer  הם גרסאות מאוחסנות של <a href="@ols">javascript StyleMap objects</a>, אלא שקל יותר לקבוע את התצורה שלהם באמצעות מימשק. 
    סגנונות ישמשו בדרך כלל לקביעת צלמית, צבע מילוי, גבולות ורדיוס של נקודות או מצולעים, כך שהם משמשים בשכבות כיסוי יותר מאשר בשכבות בסיס, אשר אינן מושפעות ע"י סיגנונות וקטוריים.

en: Layers are stored versions of javascript OpenLayers layer 
            objects. They point at a data source, like OpenStreetMap, Google Maps, 
            or Drupal itself, and sometimes define the zoom levels for which they apply.
he: שכבות הן גרסאות מאוכסנות של javascript OpenLayers layer objects. הן מצביעות למקור נתונים כמו OpenStreetMap, מפות גוגל או דרופל עצמו. לפעמים הן מגדירות את רמות הזום שאותו הן מיישמות.

en: @name form
he: טופס @name

en: Choose aliases to delete
he: בחירת מיקומים למחיקה

en: All aliases
he: כל המיקומים

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
he: <strong>שימו לב:</strong> לא יהייה אישור לפני המחיקה. יש לוודא היטב לפני הלחיצה על "מחיקת המיקומים כעת!".<br />יתכן ותרצו לגבות את בסיס הנתונים ו/או את טבלת המיקומים לפני המחיקה.

en: Wysiwyg profiles
he: Wysiwyg - פרופילים

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה

en: Menu tree
he: עץ תפריט

en: US states
he: מדינות בארה"ב

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Translation source node
he: הנוד שהוא מקור התרגום

en: Translation update status
he: מצב עידכון התרגומים

en: All your translations are up to date
he: כל התרגומים מעודכנים

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס

en: Site logo
he: לוגו

en: Primary navigation links
he: קישורי ניווט ראשיים

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
he: משתנים זמינים לשימוש: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Custom content
he: תוכן מותאם אישית

en: Add a new @plugin
he: הוספת  @plugin חדש

en: Edit @plugin %title
he: עריכת @plugin %title

en: Clone @plugin %title
he: שכפול @plugin %title

en: Import @plugin
he: ייבוא @plugin

en: Are you sure you want to revert %title?
he: החלטת סופית שברצונך להחזיר לאחור את %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות והשינויים שנעשו בפריט זה.

en: The item has been reverted.
he: פריט זה הוחזר לאחור.

en: This action will permanently remove this item from your database..
he: פעולה זו תגרום למחיקה תמידית ממאגר הנתונים שלך.

en: %title has been created.
he: נוצר/ה %title.

en: %title could not be created.
he: לא ניתן ליצור את %title.

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.

en: %title could not be updated.
he: לא ניתן לעדכן את %title.

en: Select style type
he: בחר סוג סגנון

en: Creates revision
he: יוצר גירסאות

en: Copy source
he: העתקת מקור

en: Hide on-page translation from you
he: הסתירו מעצמכם את כלי ה"תרגום בדף".

en: contexts
he: הקשרים

en: One-time login URL
he: קישור כניסה חד-פעמי

en: Page number
he: מספר הדף

en: language neutral
he: שפה ניטראלית

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
he: יש לבחור אחת או יותר שפות לעדכון. במידה ואף שפה לא תבחר, יורדו עדכונים ויתבצע עדכון עבור כל השפות.

en: Refresh information
he: רענון המידע

en: Never (manually)
he: לעולם לא (ידנית)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
he: מחרוזות מעודכנות מחליפות תרגומים קיימים ומחרוזות חדשות מתווספות

en: Edited translations are kept, only default ones (previously imported) are overwritten and new translations are added
he: מחרוזות שנערכו נשמרות; מחרוזות דיפולטיביות (שיובאו בעבר) מתעדכנות ומחרוזות חדשות מתווספות

en: Remote update available
he: קיים עדכון בשרת

en: Local update available
he: קיים עדכון מקומי

en: No information
he: אין מידע

en: Updating translation.
he: מתבצע עדכון לתרגומים.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
he: רשימת התרגומים האחרונים שיובאו והעדכונים לכל שפה ופרוייקט.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
he: אם ישנם עדכונים זמינים אתה יכול ללחוץ על עדכון עבור אותם הורדות שיובאו עכשיו או שאתה יכול לערוך את התצורה בשבילם להיות מעודכנים באופן אוטומטי ב <a href="@update-settings">דף הגדרות עידכונים</a>

en: Automatic update configuration
he: הגדרת עדכונים אוטומטיים

en: Error opening socket @socket
he: שגיאה בפתיחת שקע @socket

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
he: כאשר האפשרות מופעלת, רק משתמשים עם <a href="@permissions- url">ההרשאה</a> "שימוש באתר במצב תחזוקה"  רשאים לגשת לאתר כדי לתחזק אותו; כל יתר המבקרים באתר יראו את הודעת מצב תחזוקה שמוגדרת להלן.  משתמשים מורשים יכולים להתחבר לאתר ישירות מ<a href="@user-login">דף הכניסה</a> .

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
he: תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, בה ישמרו התמונות.

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: After saving a new @entity
he: אחרי שמירת @entity חדש

en: created @entity
he: @entity נוצר

en: After updating an existing @entity
he: אחרי עדכון @entity קיים

en: updated @entity
he: @entity מעודכן

en: Before saving a @entity
he: לפני שמירת @entity

en: saved @entity
he: @entity שמור

en: After deleting a @entity
he: אחרי מחיקת @entity

en: deleted @entity
he: @entity נמחק

en: Sample Content
he: תוכן לדוגמא

en: Delete this row
he: מחק שורה זו

en: Hello World
he: שלום עולם

en: remain here
he: הישאר כאן

en: Go to your account
he: עברו לחשבון שלכם

en: your account
he: החשבון שלכם

en: User signature
he: חתימת משתמש

en: Use on-page translation
he: השתמש בתרגום על-הדף

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
he: מאפשר לתרגם את ממשק דרופל על-הדף.

en: Submit translations to localization server
he: שלח תרגומים לשרת לוקליזציה

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
he: מאפשר למשתמשים לשלוח תרגומים לשרת לוקליזציה מרוחק.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
he: הודעה שתוצג לאחר הגשה שהצליחה. אם יעד הניתוב מחדש הוגדר ל<em>עמוד עם הודעת אישור</em> ההודעה תוצג בעמוד נפרד, בכל המקרים האחרים היא תוצג כהודעה רגילה.

en: Redirection location
he: יעד לניתוב מחדש

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
he: בחרו לאן להפנות את המשתמש/ת לאחר הגשה שהצליחה.

en: Confirmation page
he: עמוד עם הודעת אישור

en: No redirect (reload current page)
he: ללא הפניה (העלאה מחדש של הדף הנוכחי)

en: Select keys
he: בחר מפתחות

en: Full, human-readable options (values)
he: השתמש בערכים הקריאים הנבחרים

en: Short, raw options (keys)
he: קצר, השתמש במפתחות הערכים הנבחרים

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
he: בחר איזה חלק של האפשרויות יהיה מוצג בקובץ שתוריד מהזוגות מפתח|ערך

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: The name of the item; e.g. node.
he: שם הפריט; למשל פריט תוכן.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: (No information available)
he: (אין מידע זמין)

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: Translation saved locally.
he: התרגום נשמר מקומית.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
he: כל הצעת תרגום תועלה גם לשרת זה. אנו ממליצים להכנס ל-<a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> בכדי לשתף את הקהילה של דרופל. יש לוודא כי מפתח ה-API מוגדר בחשבון המשתמש של כל אחד מהמשתמשים אשר משתתף בתרגום.

en: Translation sent and accepted by @server.
he: התרגום נשלח והתקבל ע"י @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
he: התרגום נדחה ע"י @server.   הסיבה: %reason

en: The file.
he: הקובץ.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Formatter Styles
he: סגנונות פורמטר

en: Add new view
he: הוספת היבט חדש

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: Translation method
he: שיטת תרגום

en: The guid of the original imported item.
he: מזהה GUID של הפריט המיובא המקורי

en: Approved comment
he: תגובה מאושרת

en: Last Comment
he: התגובה האחרונה

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
he: קובץ המשוייך לתגובה זו, בדרך כלל מכיוון שהוא קיים כשדה בתגובה זו.

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
he: אפשרו להגדיר כמה הגדרות מתקדמות עבור הפלאגין של השאילתה

en: The name and the description of this display
he: שם ותיאור עבור התצוגה

en: Include all items option
he: לכלול אפשרות לכל הפריטים

en: All items label
he: כותרת כל הפריטים

en: Disable SQL rewriting
he: השבתת שכתוב SQL

en: Field Language
he: שפת השדה

en: Refresh user defined strings.
he: רענן מחרוזות שהוגדרו ע"י משתמשים

en: Menu link count
he: מונה קישורי תפריט

en: Status of this form
he: מצבו של הטופס הזה

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
he: סגירת טופס מונעת הגשות נוספות מכל המשתמשים.

en: Approve link
he: לאשר קישור

[ctx: datetime]
en: Year
he: שנה

[ctx: datetime]
en: Month
he: חודש

[ctx: datetime]
en: Day
he: יום

en: View Repeating Dates
he: צפייה בתאריכים חוזרים

[ctx: ampm]
en: am
he: לפנה"צ

[ctx: ampm]
en: pm
he: אחה"צ

[ctx: day_name]
en: Sunday
he: ראשון

[ctx: day_name]
en: Monday
he: שני

[ctx: day_name]
en: Tuesday
he: שלישי

[ctx: day_name]
en: Wednesday
he: רביעי

[ctx: day_name]
en: Thursday
he: חמישי

[ctx: day_name]
en: Friday
he: שישי

[ctx: day_name]
en: Saturday
he: שבת

en: Fieldgroups
he: קבוצות שדות

en: Variable settings for mixed modules.
he: הגדרות משתנים (Variables) עבור רכיבים מעורבים.

en: Administer Google Analytics
he: ניהול גוגל אנלטיקס

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
he: בצע משימות תחזוקה לגוגל אנלטיקס.

en: Site information and maintenance mode
he: מידע על האתר ומצב תחזוקה

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
he: מאפשר שימוש בגרסה תלויה ומשותפת של ספריות חיצוניות.

en: RSS category
he: קטגוריית RSS

en: 5 minute
he: 5 דקות

en: 15 minute
he: 15 דקות

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן

en: Languages for content
he: שפות לתוכן

en: Enabled languages only.
he: רק שפות שהופעלו.

en: All defined languages will be allowed.
he: כל השפות המוגדרות באתר.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
he: קובע באילו שפות תתאפשר יצירת תוכן.

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
he: אם לא נבחרה שפה, התיבה תוצג ללא תלות בשפה.

en: Not translatable
he: לא ניתן לתרגום

en: Options for user defined strings.
he: אפשרויות עבור מחרוזות מוגדרות ע"י המשתמש

en: Select variables to be translated
he: בחירת משתנים לתרגום

en: %time hence
he: %time לכן

en: Variables that don't belong to any other group.
he: משתנים שאינם שייכים לשום קבוצה

en: Language selection
he: בחירת שפה

en: Resend e-mails
he: שליחה מחדש של דוא"ל

en: Skip tags
he: דילוג על תגיות

en: All Day
he: כל היום

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
he: אפשרויות אלו יהיו זמינות רק לאחר שתפעילו תמיכה רב לשונית מתוך "אפשרויות פרסום".

en: No results behavior
he: התנהגות כאשר אין תוצאות

en: Edit @section
he: עריכת @section

en: Add view from template
he: הוספת היבט מתבנית

en: Inherit contextual filters
he: ירושת מסננים תלויי הקשר

en: Display all results for the specified field
he: הצגת כל התוצאות עבור השדה שצויין

en: Provide default value
he: לספק ערך ברירת מחדל

en: Display a summary
he: הצגת סיכום (summary)

en: Display contents of "No results found"
he: הצגת התוכן של "לא נמצאו תוצאות"

en: Create a label
he: יצירת תווית

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
he: מאפשר לטעון את השדה כשהוא מוסתר. אך זמין לשיבוץ בשדות האחרים בצורת משתנה twig או token.

en: Create a CSS class
he: יצירת קלאס של CSS

en: Rewrite results
he: שכתוב התוצאות

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
he: אפשרו "כיתוב כאשר אין תוצאות" כאשר השדה מכיל את המספר 0.

en: Save & exit
he: שמירה ויציאה

en: Continue & edit
he: המשך ועריכה

en: Database overriding code
he: בסיס הנתונים דורס קוד

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
he: כל השינויים נשמרים באופן זמני. לשמירה באופן קבוע לחצו על 'שמירה'. לביטול ההיבט לחצו על 'ביטול'.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
he: השינויים נשמרו באופן זמני. לחצו על 'שמירה' כדי לשמור את השינויים באופן קבוע. לחצו על 'ביטול' כדי לא לשמור את השינויים.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
he: עדכון התצוגות בהיבט או הוספת תצוגות חדשות

en: edit view name/description
he: עריכת שם/תיאור ההיבט

en: Add !display
he: הוספת !display

en: @display_title details
he: פרטי תצוגת @display_title

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Preview with contextual filters:
he: תצוגה מקדימה עם מסננים תלויי הקשר:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
he: הפרידו ערכים של סינון תלוי הקשר באמצעות "/". לדוגמא, %example.

en: Apply and continue
he: להחיל ולהמשיך

en: All displays
he: כל התצוגות

en: Create new filter group
he: יצירת קבוצת פילטרים חדשה

en: Add and configure @types
he: הוספת ה@types והגדרות

en: Show filters on the list of views
he: הצג פילטרים ברשימת ההיבטים

en: Show advanced help warning
he: הצג אזהרת עזרה מתקדמת

en: Show information and statistics about the view during live preview
he: הצגת מידע וסטטיסטיקות על היבט בזמן תצוגה מקדימה

en: Show performance statistics
he: הצגת סטטיסטיקות ביצועים

en: Master
he: מאסטר

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון

en: HTML list
he: רשימת HTML

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: Content ID from URL
he: מספר זיהוי תוכן מהURL

en: Change settings for this format
he: שינוי הגדרות עבור פורמט זה

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
he: לשנות אם להציג או לא להציג צרופות בעת הצגת סיכום של סינון תלוי הקשר.

en: All storage
he: כל איחסון

en: All status
he: כל מצב

en: No tags
he: ללא תגיות

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות שנעשו להיבט זה.

en: The view has been reverted.
he: ההיבט הוחזר למצב הקודם.

en: This action will permanently remove the view from your database.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את ההיבט מבסיס הנתונים.

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Create a menu link
he: יצירת קישור תפריט

en: Include an RSS feed
he: כולל ערוץ RSS

en: Create a block
he: יצירת בלוק

en: of type
he: מסוג

en: tagged with
he: מתוייג כ

en: without links
he: ללא קישורים

en: teasers
he: תקצירים

en: full posts
he: תוכן מלא

en: titles
he: כותרות

en: titles (linked)
he: כותרות (כקישור)

en: with links (allow users to add comments, etc.)
he: עם קישורים (מאפשר למשתמשים להוסיף תגובות וכד').

en: Hide view
he: הסתרת ההיבט

en: Clean up left over strings.
he: מחיקת מחרוזות מיותרות.

en: Edit Box
he: עריכת תיבה

en: Relative default value
he: ערך ברירת מחדל יחסי

en: Views - Nodes that can be referenced
he: היבטים (Views) - תכנים שאפשר ליצור אליהם רפרנס.

en: This site (RSS)
he: אתר זה (רסס)

en: Save component
he: שמירת מרכיב

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
he: האפשרות של <em>כתובת URL מותאמת אישית</em> תומכת בWebform token replacements.

en: Delete translation
he: מחיקת התרגום

en: - Select a language -
he: - בחר שפה -

en: Unsorted
he: לא ממויין

en: There are no @titles to display.
he: אין @titles  שניתן להציג.

en: Contact category
he: קטגוריית קשר

en: Path module form elements
he: רכיבי טופס של המודול Path

en: Customize field HTML
he: התאמה אישית לHTML של השדה

en: Customize field and label wrapper HTML
he: התאמה של הHTML העוטף את השדה והתווית

en: The selected style or row format does not utilize fields.
he: הסגנון או פורמט השורה שנבחרו לא משתמשים בשדות.

en: Apply (all displays)
he: החל (כל התצוגות)

en: Apply (this display)
he: החל (תצוגה זו)

en:  new
he:  חדש

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: @group (historical data): @field
he: @group (נתונים היסטוריים): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
he: דלתא - מופיע ב: @bundles.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
he: מונח טקסונומי שנבחר בהשלמה אוטומטית או מתוך תיבת בחירה.

en: Address form (country-specific)
he: טופס כתובת (ספציפי לארץ)

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Default date
he: תאריך ברירת המחדל

en: Default end date
he: ברירת מחדל לתאריך סיום

en: 10 minute
he: 10 דקות

en: 30 minute
he: 30 דקות

en: !start-date to !end-date
he: !start-date עד !end-date

en: E.g., @date
he: למשל, @date

en: All submissions
he: כל ההגשות

en: Only new submissions since your last download
he: רק ההגשות החדשות מאז ההורדה האחרונה שלך

en: Clone fieldgroups from selected view mode to the current display
he: שכפול קבוצות שדות - fieldgroups, ממצב התצוגה שסומן לתצוגה הנוכחית.

en: viewed @entity
he: @entity נצפה

en: Link to entity
he: קישור לישות

en: Revert to default
he: חזרה לברירת המחדל

en: Use a pager
he: שימוש במדפדף

en: Total submissions limit
he: מגבלת סך ההגשות

en: Limit the total number of allowed submissions.
he: הגבל את מספר ההגשות המורשות.

en: Per user submission limit
he: הגבלת הגשות לפי משתמש

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
he: הגבל כל משתמש ל !count הגשות !timespan

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
he: הגבלה ל !count הגשות !timespan

en: @count total
he: @count סה"כ

en: @count new since @date
he: @count חדשות מאז @date

en: Only the latest !number submissions
he: רק  !number ההגשות האחרונות
