Datasources (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: configure
he: הגדרות

en: reset
he: אתחול

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Key
he: מפתח

en: Source
he: מקור

en: Map
he: מפה

en: Entity
he: יישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Feed ID
he: מזהה הזנה
