Datasources (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Text
ar: نص

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: All
ar: الكل

en: configure
ar: ضبط

en: reset
ar: أعد الضبط

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Key
ar: المفتاح

en: Source
ar: المصدر

en: Map
ar: خريطة

en: Entity
ar: الكيان

en: Caption
ar: شرح

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Feed ID
ar: معرف المرجع

en: Item ID
ar: معرف العنصر
