Date (7.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Expanded
sr: Проширено

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Default values
sr: Подразумеване вредности

[ctx: ampm]
en: am
sr: пре подне

[ctx: ampm]
en: pm
sr: по подне
