Date (7.x-2.10-rc2) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Never
hy: Երբեք

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Count
hy: քանակ

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: !time ago
hy: !time առաջ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
hy: Յուրաքանչյուր @interval տարի

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
hy: Կրկնել

[ctx: Date repeat]
en: Until
hy: Մինչև

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
hy: Կանգնեցնել կրկնությունը

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
hy: Բացառել օրեր

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
hy: Ներառել օրեր
