Date (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (128 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: all
lt: visi

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: days
lt: dienos

en: Bottom
lt: Apačia

en: Never
lt: Niekada

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Count
lt: Skaičius

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Method
lt: Būdas

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Both
lt: Abu

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Plain
lt: Paprastas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Change
lt: Keisti

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Features
lt: Savybės

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Time ago
lt: Prieš

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: interval
lt: intervalas

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Default date
lt: Numatyta data

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
lt: Kiekvieną šiokiadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
lt: Kiekvieną Pirmadienį, Trečiadienį, Penktadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
lt: Kiekvieną Antradienį, Ketvirtadienį

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
lt: Kartoja kiekvieną

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
lt: Kasdieninis

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
lt: Savaitinis

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
lt: Metinis
