Date (7.x-2.9-beta1) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Save
az: Saxla

en: Display
az: Monitor

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Bottom
az: Aşağı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Count
az: Say

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: OR
az: Və ya

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: Both
az: Hər ikisi

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Plain
az: Düz

en: Duration
az: Müddət

en: Change
az: Dəyişmək

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: AND
az: VƏ

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Select
az: Seçin

en: Above
az: Yuxarıda

en: @min and @max
az: @min və @max

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Pager
az: Peycer

en: contains
az: ehtiva edir

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Time ago
az: Vaxt əvvəl

en: Custom format
az: Fərdi format

en: Time ago (with "ago" appended)
az: Vaxt əvvəl ("əvvəl" əlavə edilməklə)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
az: Vaxt aralığı ("əvvəl/beləliklə" əlavə edilməklə)

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Content type name
az: Məzmun növünün adı

en: Relative date
az: Nisbi tarix

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
