Date (7.x-2.10-rc2) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: OR
ne: या

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान

[ctx: datetime]
en: All day
ne: सबै दिन

[ctx: datetime]
en: Year
ne: वर्ष

[ctx: datetime]
en: Month
ne: महिना

[ctx: datetime]
en: Week
ne: हप्ता

[ctx: datetime]
en: Day
ne: दिन

[ctx: datetime]
en: Hour
ne: घण्टा

[ctx: datetime]
en: Minute
ne: मिनेट

[ctx: datetime]
en: Second
ne: सेकेण्ड

[ctx: datetime]
en: Date
ne: मिति

[ctx: datetime]
en: Time
ne: समय
