Date iCal (7.x-3.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Categories
ru: Категории

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Description field
ru: Поле описания

en: Location
ru: Место

en: here
ru: здесь

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Date field
ru: Поле даты

en: Location field
ru: Поле местоположения

en: Title field
ru: Заголовок полей

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: iCal Feed
ru: Каналы iCal

en: iCal Fields
ru: Поля iCal

en: Add to My Calendar
ru: Добавить в мой календарь
