Date iCal (7.x-3.6) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Location
fa: مکان

en: here
fa: اینجا

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت
