Date iCal (7.x-3.7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Categories
ro: Categorii

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Comment
ro: Comentariu

en: Location
ro: Locaţia

en: here
ro: aici

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: Location field
ro: Câmp locaţie

en: Title field
ro: Câmp titlu
