Date iCal (7.x-3.8) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Categories
de: Kategorien

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Description field
de: Beschreibungsfeld

en: Comment
de: Kommentar

en: Location
de: Standort

en: here
de: hier

en: Date/Time
de: Datum/Uhrzeit

en: Date field
de: Datumsfeld

en: Location field
de: Ortsfeld

en: Title field
de: Titelfeld

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: iCal Fields
de: iCal Felder

en: Add to My Calendar
de: Zu meinem Kalender hinzufügen
