Date Reminder (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Event
lt: Įvykis

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės
