Date Reminder (7.x-1.10) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: register
te: నమోదు చెయ్యండి

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం
