Date Reminder (7.x-1.11) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disabled
es: Desactivado

en: register
es: registrar

en: Event
es: Evento

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Node
es: Nodo

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Weeks
es: Semanas

en: Date/Time
es: Fecha/Hora

en: Expired
es: Caducado

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: Days
es: Días

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos
