Date Reminder (7.x-1.15) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: register
id: registrasi

en: Event
id: Acara

en: User
id: Pengguna

en: Log in
id: Masuk

en: Date/Time
id: Tanggal/Jam

en: Available tokens
id: Token yang tersedia

en: Seconds
id: Detik
